Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goldeneye456

Problem z instalacją systemu.

Polecane posty

Złożyłem komputer i podczas instalacji systemu XP Home Edition napotkał mnie problem. Pliki zostają skopiowane na dysk i rozpoczyna się włączanie instalacji systemu z dysku. "INSTALOWANIE NOWYCH URZĄDZEŃ" proces jakoś tak podobnie brzmi na początku instalowania XP. Windows oryginalny. Wyskakuje mi BSOD irql_not_less_or_equal i tak za każdym razem. Płyta główna to ASROCK EXTREME 3. Prosze o szybka odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memtest nie wykazał błędów. SMART podawałem w tym temacie http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...20&start=20 i winowajcą wszystkich BSOD'ów było odstające chłodzenie procesora.

Sprzęt :

CPU:AMD Phenom II X4 960T

RAM:4 gb ddr3 1333

MOBO:AsRock Extreme 3 970

GPU: Gigabate 4870 512 mb ddr5

HDD: samsung hd502HJ

urządzenia peryferyjne czyli drukarka akurat jest wyłączona ale podpięta pod USB. Jeszcze jest modem który w czasie instalacji jest włączony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odczytać SMART na linuxie?

Na poprzednim sprzęcie podczas instalacji XP na napędzie SATA nie można było kontynuować, pomagało jedynie podpięcie napędu przez taśmę IDE. Wydaję mi się, że XP ma problem z urządzeniami SATA. Można jakoś rozwiązać ten problem z uwzględnieniem sterowników SATA, jak takie podpiąć podczas instalacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli enlite zadziała na Linux (np: na emulatorze Wine) to można spróbować. Komunikaty, które zaserwował XP nie do końca wskazują jednak na problem ze sterownikami... O SMART masz obszerny artykuł w podwieszonych tematach w dziale Sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...