Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Supreme Ruler 2010

Polecane posty

Obawiam się tej gry, jak mało której. Przyznam, że lubię tego typu produkcje (konkretnie: lubię gry Paradoxu, a ta jest do nich podobna), lecz grafika i recenzja w CDA nie wróży łatwego początku. No cóż... Trza będzie wypróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja recenzji w CDA nie czytałem, bo nie mam tego numeru. Na portalach raczej nie lubię czytać, jakiś taki brak zaufania z mojej strony :P a więc wybadam pewnie osobiście. Z chęcią bym pograł, wszak SR z tego co słyszałem nie jest grą denną. Cóż pozostaje czekać do wtorku :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie lubię gier strategicznych (nie jestem tez maniakiem tego rodzaju gier), ale Supreme Ruler 2010 wydaje mi sie na bardzo skomplikowana i nudna produkcje. To raczej nie dla mnie, ale jakby mi sie baaardzo nudzilo, to moze odpale i zobacze, co to za majstersztyx. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem "strategii globalnych"(Europa Uniwersalis etc.) i Supreme Ruler 2010 tego nie zmieni...no może nie do końca. Grałem w demko - muszę stwierdzić, że tutorial(składający się z kilkunastu - +/- 10 - lekcji) jest skopany, tzn. wymiękłem przy trzeciej, bo całość to tylko taka instrukcja z obrazkami, zero praktyki czy nauki podczas jakiejś prostszej misji treningowej...więc właściwy scenariusz rozegrałem nie mając żadnego pojęcia o mechanizmach rozgrywki...i tak jest nadal :P . Plusem jest zdecydowanie możliwość wyboru pomiędzy turami, a czasem rzeczywistym z aktywną pauzą i kilkoma stopniami przyspieszenia. Ogólnie muszę stwierdzić, że gra ukrywa spore pokłady grywalności, ale dopiero jak zobaczę wersję PL i będę w stanie mocniej zrozumieć poszczególne elementy SR 2010, to zabawa się zacznie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR2010 jest kapitalna dla tych, którzy kochają trudne gry:)

Właśnie gram Polską (gra w turach ma klimacik) i zdobyłem od Niemców projekt nowego Leoparda:) Dyplomacja jest swietna.. Teraz trzeba nauczyć się całej gospodarki i zależności..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebolałem dwa czy trzy tutoriale i zabrałem się za granie i gra taka nawet fajna, ale przycina jak nie wiem co :/ Przez to nie da się grać i z nerwów w oczekiwaniu aż gra się "odetnie" wywaliłem z dysku - zbyt bardzo zszargała moje nerwy. Wolę EU ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś kłopot ze sterownikami? Kiepski sterownik potrafi mocno namieszać.

Jak jeszcze miałem 9200 128/128 to na jednych driverach w 3DM2k1 miałem 5000 a na innych prawie 9000 - znaczna różnica ;)

No i chyba dla mnie najgorzej zoptymalizowana grą będzie Gothic 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superme Ruler... Niby syulator panstwa. Wg. mnie troche jak na panstwo zbyt duży nacisk na militarię. Jak mam po kilkaset jednostek to trudno nadążać z produkcją a aktywna pauza ciągle w ruchu :)

A więc:

+ Rozbudowanie

+ Niskie wymagania ;]

+ Rozbudowany system dyplomacji

+ Ogromna ilosc jednostek

+ Doradcy (wyobrażacie sobie samemu tym wszystkiem kierować?)

- Nizbyt ciekawa graficznie

- Dźwięk

- Trochę zbyt skomplikowana (zależy dla kogo)

- Żeby coś osiągnąc trzeba długo siedziec przy grze.

- Przytłaczająca ilośc tutoriali (a niektóre lakoniczne)

Grafika 4/10

Dźwięk 2/10

Grywalność 6/10

5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jedno pytanie: chodzi u was szpiegostwo w ministerstwie operacji , bo mi nie chodzi i sadze, ze to jest jakas wpadka gry bo w instrukcji o tym pisza a w grze tego nie mam.

ps. czasopismo kupiłem dla tej gry jest super i wogóle tylko ten mały szczegół tak istotny dla rozgrywki - rozwalic fabryke sabotażysta albo cos podobnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z grafiką w tej grze. Zamisat budynków i wojska mam jakieś białe kwadraciki. Pomószcie. Prosze o odpoweidz.

Nie ten dział. Zapraszam do działu Pomocna Dłoń --> Gry. Tam na pewno uzyskasz pomoc, ale radzę nieco dokładniej opisać problem - Qbuś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...