Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzonzi

Nie mogę połączyć się z siecią błąd 691

Polecane posty

Witam

Mam problem, otóż zainstalowalem nowego Win7 64 bit z SP1 i all aktualizacjami do listopada 2011 na nowym kompie (mobo itp.). Zainstalowałem wszystkie stery z płyty dostarczonej razem z mobo m.in sterowniki do sieci LAn i karty sieciowej. W panelu sterowanie i wybraniu karty sieciowej pisze, że działa prawidłowo i że są zainstalowane stery z dnia dzisiejszego, więc chyba błąd z kartą odpada.

Gdy tworzę nowe polączenie wpisuję nazwę użytkowinka i hasło dostarczone przez dostarczyciela internetu i klikam OK trwa łączenie, potem trwa uwierzytelnie użytkownika i hasła po czy wywala błąd 691, że hasło nie pasuje do użytkownika itp.

Hasło i nazwa użytkownika NA PEWNO są dobrze wpisane, pisałem je ręcznie. Teraz przesiadłem na sterego Win 7 32 bit ale starego z 2009r. i te same hasła działają, aczkolwiek jak przepnę skrętkę i włącze ten win to za pierwszym razem wywala ten sam błąd, muszę uruchomić jeszcze raz komputer i dopiero wtedy wszystko działa. Niestety na tym nowym pc restart nie pomaga.

Co może być nie tak ? Prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...