Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

folti

Rozwiązany: KARTA SIECIOWA - w jakim standardzie?

Polecane posty

Witam

Bardzo prosze o informację gdzie i jak mogę sprawdzić czy karta sieciowa w moim laptopie obsługuje standard "N". Chciałbym mieć szybszy transwe wifi dlatego zależy mi na tym czy mogę kupić router, który "nadaje" w tym standardzie. Przy okazji router Netgear WNR3500L to dobry wybór dla standardu "N", łącze DSL (aster)? Sprawdziłem i moja karta sieciowa to Realtek RTL8168C(P)/8111C(P).

Będę wdzięczny za pomoc.

To moje początki na forum, wię proszę o wyrozumiałość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowa karta sieciowa w tym laptopie obsługuje "draft-N" do 150 Mb/s. Podany przez ciebie Netgear jest dobrym wyborem, lecz możesz znaleźć coś taniej.

Super. Wielkie dzięki !!! A moge jeszcze prosić o jakieś sugestie co do innych routerow?

Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych rozwiązań, do normalnego użytku, starczy TP-Link TL-WR841N. Z szerszym wachlarzem opcji (włączając w to możliwość wgrania alternatywnego oprogramowania) jest TP-Link TL-WR1043ND. Wyżej to już Netgear WNR3500L i D-Link DIR-655.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych rozwiązań, do normalnego użytku, starczy TP-Link TL-WR841N. Z szerszym wachlarzem opcji (włączając w to możliwość wgrania alternatywnego oprogramowania) jest TP-Link TL-WR1043ND. Wyżej to już Netgear WNR3500L i D-Link DIR-655.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Dowiedziałem się co chciałem. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...