Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delivery

CS Source (Wyłączanie się komputera)

Polecane posty

Witam, mam problem z grą jaką jest CS Source. Wczoraj zainstalowałem bo chciałem sprawdzić jak ta gra chodzi oraz ze względu na to że zmienione mam części. Kiedy wchodzę na serwer to po 2min komputer się sam wyłącza bez żadnej informacji. Czego to wina?

Komputer:

Zasilacz Fortron 400W

Athlon II x2 2,9ghz

4 gb ram

GRAFIKA: ASUS GeForce 8800 GTS ( obawiam się że tu może być problem, karta została kupiona jako używana i prawdopodobnie była juz rozgrzewana w piekarniku, 2 dni temu wyskakiwały mi artefakty i również ją wsadzałem do piekarnika- problem zniknął)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że tu może być problem, karta została kupiona jako używana i prawdopodobnie

była juz rozgrzewana w piekarniku, 2 dni temu

wyskakiwały mi artefakty i również ją wsadzałem do

piekarnika- problem zniknął

To, rzeczywiście może stanowić problem. Najlepszym sprawdzianem, byłoby podmienienie karty (właściwie - to pożyczenie komuś grafy)

Sprawdź, jakie masz temperatury (najlepiej HW Monitor, a jeśli chodzi o samą kartę, to GPU-Z).

A jeżeli, to kwestia tylko tej gry: zmień stery, wyłącz niepotrzebne programy (itd.). Dodatkowo - jak masz siódemkę - wyłącz (na skrócie) kompozycje pulpitu, ewentualnie - całe AERO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w sprawie tego, ale teraz inaczej zapytam.

KOMP:

Athlon x2 II 2.9ghz

4gb ram

Geforce 8800GTS 512 mb

win xp

Czy zasilacz Fortron 400 W powinien dac rade? Posiadam taki i podczas gry np w cs Source komputer sie sam wyłącza.

Dziś spróbuje podlaczyc tracera 400W i sprawdzic jak się komputer będzie zachowywał.

Ciekawe jak mam sprawdzić czy to jest jego wina skoro nie posiadam innego. . . .

Nie powielaj istniejących wątków. Tematy połączyłem. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...