Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZNiKo

Komputer nie daje oznak życia

Polecane posty

Witam.

Od razu przejde do rzeczy. Otóż, po kliknieciu przycisku start/power(na obudowie komputera) nic się nie dzieje, komputer nie wydaje żadnego dźwieku, wiatraczki się nie ruszaja, diody na plycie głownej nie zapalają.

To co do tej pory udało mi się ustalić:

zasilacz sprawny - sprawdzałem w innym komputerze,

karta graficzna sprawna - też sprawdzona,

co do reszty nie mam pojęcia, moja płyta główna to: Gigabyte GA-EP45-DS3L, ram nie wiem jaki 2x1Gb DDR II 1066 Hz, procesor Intel E5200.

Prosze o jakieś rady^^ z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie będę zbyt obiektywny - takową płytę posiadałem i przynajmniej ze dwa razy musiałem ją wymieniać - więc przypuszczam, że to ona może być uszkodzona.

W każdym razie, sprawdź, jeszcze ten RAM. Poza tym, aczkolwiek zasilacz na innym kompie działa, to jednak podziel się informacjami na jego temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij kabel od przycisku z płyty głównej i spróbuj odpalić na krótko śrubokrętem albo kluczem

Próbowałem, nic nie dało.

A co do zasilacza. Jest to niedawno kupiony OCZ Fatal1ty 550W ze względu na wymiane karty graficznej, działal on w innym komputerze bez zarzutów. Wczoraj aby byc na 100% pewnym, podłączyłem do kompa jakis no-name 500W lecz komputer także nie ruszył.

Udało mi się zauważyć jeszcze jedną rzecz. Otóż klikałem, klikałem, klikałem power i raz na jakiś czas diody na płycie głowej mrugnęły a wiatrak na procku przesunął sie o jakies 0,5 centymetra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...