Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milan123

Rozwiązany: Netgear DGN1000 - Zrywanie połączenia co 10 minut

Polecane posty

Witam! Mam problem z routerem Netgear DGN1000 (nie polecam tego ciach nikomu odkąd go kupiłem). Otóż co jakieś 10 min zrywa mi połączenie, chciałbym zapytać o rozwiązanie mojego problemu.

Dziękuję z góry i bardzo proszę o szybką odpowiedź.

PS. Do tego routera są podpięte 2 laptopy, prędkość internetu to 2MB/s w neostradzie

PPS. Podczas zerwania połączenia gaśnie dioda z rysunkiem takiej wiązki (chyba chodzi o kabel ADSL) i dioda połączenia

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Internet i Sieci i pisz trochę kulturalniej. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten router i na początku gdy go kupiłem przez bodajże 2 tygodnie działo się tak samo. Router był wtedy bardzo gorący, nie wiem czy ma to coś to rzeczy. Po pewnym czasie rozłączanie ustało, już nie rozgrzewa się tak bardzo i teraz dzieje się tak jak piszesz tylko gdy ktoś rozmawia przez telefon stacjonarny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten router mam od miesiąca przedtem takich kabaretów nie było, ale nie równo dzielił łacze( teraz też tak dzieli). Teraz mu sięcoś za przeproszeniem ciach i rozłącza, jednak muszę powiedzieć, że teraz od 20 min nie rozłącza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej jakimi statystykami?

EDIT:

Chcialbym jeszcze dodać, że wcześniej miałem modem i na nim normalniechodziło, tylko teraz siostry sobie pokupowały laptopy

EDIT2:

Teraz od godziny już nie zrywa :blink: UPS! wykrakałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...