Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afaf

Rozwiązany: Komp nie startuje - Logo BIOSa i koniec...

Polecane posty

Witam. Zakupiłem sobie nowy zasilacz, co oczywiście wiąże się z rozkręceniem kompa i podpięciem nowych kabli. Dobra podłączone itp. startujemy sprzęt. Coś jakby klika itp. Pokazuje się Verifing DMI Pool Data i reset albo jakiś tam błąd ale mniejsza o to. No to dobra, stary zasilacz podłączyliśmy, system nie chciał się uruchomić, a potem po zresetowaniu BIOSA poprzez wyjęcie bateryjki i ustawieniu go i resecie od razu pojawia się logo płyty głównej no i na tym staje. Nie da się wejść do BIOSa ani nic. Kiedyś ten problem także występował, ale zawsze znikał, jak to naprawić koledzy-sprzętowcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podłączyłeś dokładnie tak jak należy? Niemożliwe jest, by w Biosie coś się przestawiło. Jak dla mnie to jakiś samotny kabelek nie został podłączony albo jest źle podłączony. Sprawdź wszystko powoli jeszcze raz. Bez obaw ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podpięte, robiłem to wspólnie z osobą która nie jeden zasilacz już podpinała więc wiecie. A może to płyta główna siada, kiedyś jak się tak działo to np. grałem sobie grałem, nagle pyk komp się wyłącza i taki właśnie zamorożony ekran loga BIOSu. Ale zawsze pomagalo odlączenie komputera na chwilę od zasilania, a teraz nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZ StealthXStream 2 500W wczoraj wlożony a drugi Feel ATX II 400W, ale to nie ważne komp poszedł do naprawy, jakby co, temat można zamknąć, jakby była potrzebna pomoc to napisze do admina zeby znowu otworzył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...