Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukeS

Instalacja nowych sterowników

Polecane posty

Gość skomi7

Cześć,zastanawiam się czy warto zainstalować najnowsze sterowniki do mojej karty graficznej,tak sobie myśle czy warto?przyspieszy działanie gier?zajżyłem na strone Nvidii i jest wersja 285.62

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie napisałem. Jeśli sterowniki zawierały poprawki do gier w które grasz to zapewne jakąś różnicę odczujesz. Miałem na myśli, że nowe sterowniki nie spowodują że np. z niskich detali będziesz mógł przejść na wysokie czy coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skomi7

no tak tak,akurat to nie gram w te gry co dają aktualizacje czy coś w tym stylu sterowniki np. do battlefield 3,będzie jakaś różnica jeśli bym zainstalował te najnowsze?no z tym to wiem że niema takiego czegoś aby w grze z medium po zainstalowaniu sterowników odpalam na high :) nie nie...właściwie to czy odczuje jakąś różnice podczas grania na nowszych sterownikach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skomi7

weszłem do panelu sterowania ale nie znalazłem nic ze sterowników nvidia,nic tam nie pisze np.sterowniki nvidia lub jakaś tam wersja,mam tylko nvidia physx,ale to się wgrało razem z grą,dałbym zrzut ale niemam żadnego programu do robienia zrzutów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...