Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Saw (seria)

Polecane posty

Z tego, co widziałem na gameplayach gra nie jest całą pewnością kaszanką - zdaje się, że wiernie odtwarza klimat filmów, dość mocno wpisuje się w linię fabularną, a zagadki, choć mało wymagające, pozwalają poczuć się jak ofiara Jigsawa. Jedynie walka wyglądała strasznie niemrawo i z tego, co pamiętam (chyba) Siekiera na to najbardziej psioczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Na pewno zagram, jestem fanem filmów o Pile dzisiaj, dzisiaj muszę obejrzeć jeszcze tylko Piłe 3D. Więcej wypowiem się na temat gry kiedy wyjdzie najnowsze CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę, która ma naśladować film, to wyszła całkiem nieźle. Problem tkwi w dopadającej nudzie mniej więcej po dwóch godzinach gry. No i większość tego czasu i tak spacerujemy przez ciemne korytarze szukając przejścia :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna gra. Dla fanów Piły pozycja obowiązkowa, ta produkcja ma naprawdę świetny klimat filmowego pierwowzoru. Mamy naprawdę dobre mini-gierki, ciekawe i brutalne łamigłówki, przyzwoitą oprawę audiowizualną. Jednak produkcja ma też mocne wady jak np. beznadziejnie zrealizowana walka i drewniane animacja, a także po dłuższym graniu wkrada się monotonia. Cóż typowym horrorem Saw na pewno nie jest, ale lekki dreszczyk emocji gwarantowany. Polecam. Gra zrobiła mi smaka na film, więc niedługo obejrzę siódmą część cyklu bo zatrzymałem się na szóstce i jakoś przestało mnie ciekawić. 7/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zatrzymałeś się na szóstej części to warto nadrobić zaległość i obejrzeć Piłę 3D. Podobały mi się filmy z tego cyklu, najlepsze to według mnie Piła, Piła II, Piła IV i Piła 3D. A co do gry i mojego postu wyżej to na pewno jak przejdę grę to wypowiem sie o niej, lecz na razie znowu pojawiły się kłopoty z kompem więc... Ehh dobrze robię że zbieram na konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...