Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LekhimorPL

Problem z aktywacją Windows 7 HP OEM

Polecane posty

Witam. Dzisiaj postanowiłem sformatować i wgrać od nowa system. Jakież było moje zdziwienie, gdy zauważyłem że po wpisaniu klucza produktu pojawił się błąd o nieprawidlowym kluczu. Wgrywam ten system trzeci raz, ale wcześniej nie było problemów. Bardzo proszę o jak najszybszą pomoc. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze wine za to pochodzi ograniczona ilosc aktywacji przypadajaca na ten klucz. Na Twoim miejscu wyslalbym maila lub zadzwonil do pomocy technicznej Microsoftu. Jesli wszystko bedzie ok i potwierdza oryginalnosc oprogramowania (z czym nie powinno byc jakiegokolwiek problemu), to zresetuja licznik i bedziesz w stanie aktywowac system (albo oni to zrobia zdalnie - chociaz tego akurat nie jestem pewny). Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Spróbuję się dodzwonić do pomocy technicznej. Dam znać jak się czegoś dowiem.

EDIT: Na jednym forum wyczytałem, że można skończyć instalacje systemu i wpisać klucz później tak więc zrobiłem.Po skończeniu instalacji opcja aktywacji miała znajdować się w właściwościach systemu, ale jej tam nie ma. Czy mogę rozumieć, że po wcześniejszej aktywacji teraz już nie muszę się tym martwić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac nie wiem, bo nigdy nie mialem takiej sytuacji. Nie wyswietla Ci sie nigdzie przypomnienie o czekajacej aktywacji? Nie ma zadnej "dziwnej" ikony w pasku zadan?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...