Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sick

Gry przez Sieć - POMOCY !

Polecane posty

Witam!

Mam problem, otóż mam problem z grami. Nie moge grać przez sieć w żadną grę próbowałem wszystkie Wolfenstein ET, CS:S ,CS 1.6, MU, Kal, nawet nie moge grać w głupią grę "monkey snowfight". Próbowałem również zainstalować programy takie jak Xfire i all seeing eye. I kupa...

Pomóżcie bo nie wytrzymam tego :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem. Wyłączałem Firewall'e i Antywiry ... Czasami miałem takie dni że nie miałem w co grać to modliłem się żebym mógł przynajmniej przez godzine pograć w Wolfensteina :P Jestem powalony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XanTyp wole qmpli w to nie mieszać gdybyś ty widział co sie na informatyce działo ... komp sie zawiesił cała klasa do tego komputera i mówią : cyt. trza to nacisnąć ... ehhhh. stoi baba (informatyczka) mówie do niej : Prosze pani trzeba ten komputer zrestartować. Jej odpowiedź :

ALe to jest nie legalne :shock: Myślałem że sobie żartuje ale po chwili zdałem sobie sprawe że nie ... . Inna sytuacja : Polski, lekcja o internecie powiedziałem co nie co (nie chce sie chwalić, ale z klasy jestem najlepszy z informy :P ) a kolo z ławki do mnie : znów cytuje OOO ale ty szpaner jesteś shock x2! Mój boże czemu ja musze czemu ja musze sie kisić z takimi za przeproszeniem lamusami? Oj moja dolo... Codziennie w szkole jest coś w tym stylu :

Czemu ty nie grasz w kantera? Mam dość ... a słyszałem coś że niektóre porty mogą być zablokowane ... to coś na to wpływa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem. Wyłączałem Firewall'e i Antywiry ... Czasami miałem takie dni że nie miałem w co grać to modliłem się żebym mógł przynajmniej przez godzine pograć w Wolfensteina :P Jestem powalony.

Już pisałem. Wyłączenie nic nie daje. Trzeba spróbować odinstalowania. A co do proxy to XanTyp może mieć rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAN jest puszczony na całe osiedle typu "od sąsiada do sąsiada" to idzie tak : koleś podaje do sąsiada po czym od sąsiada podłącza jeszcze jednego i tak się ciągnie (przynajmniej mi się tak wydaje) chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie rozmowa z tym kolesiem olbo kupno nowego neta co wy na to?

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee ciekawie ja u siebie w miescie mam siec co sie nazywa unitron i place 69 zl za 10 Mb

Co prawda jak jest dyze natezenie sieci to mam transfer 1 Mb ale to szczegol ^^

najgorsze jest to zem w domu lana zrobionego i tez se zbytnio nie pogram :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to prawda że neo zdjeła limity? i podobno podwajają predkość

Krallu... masz internet, ale nie poszukasz tylko wierzysz w banialuki :/

Nie podwajają - tylko podwoili tym, którzy mieli transfer 128 kb.

A podwoili, bo taki wymóg przyszedł a UE.

Nie był to nagły przypływ litości Telekomuny :D

A że limity zdjęli... to było do przewidzenia - wystarczy czasem przejrzeć newslettery ze stronki www.komputerswiat.pl czy jakiejkolwiek innej szanującej się firmy.

A co ja bym polecił?

A jaki mamy wybór - patrząc na połączenia z punktu widzenia całej Polski?

Netia, TPSA... coś pominąłem?

Reszta firm czy firemek to zwykli klienci Tepsy :D tyle że, biorący najszybsze łącza (zdaje się 16-sto megowe) i dzielący je na pomiędzy swoich klientów. (A swoją drogą... czy aby Netia też nie jest klientem TPSA? :D)

Sam miałem Neo, zaczynając od 128 a kończąc na 1024.

Teraz mam z prywatnej firemki 320 i nie narzekam. Płacę grosze a jak trafię na dobry tracker - potrafię zassać 700 mega w ok. 6 godzin.

Więc w sumie jestem zadowolony :)

(...)Bo niechce być tzw. "dzieckiem neostrady" netia? podajcie coś więcej
Termin 'dziecka neostrady' sprowadza się do internetowego lamera a nie posiadacza Neo :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A swoją drogą... czy aby Netia też nie jest klientem TPSA? :D)

Nie sądze , czytałem że Netia ,,wynalazła" swoją technologie bądź wykupiła firmę Novem która dotychczas była mniejszą firmą rozpowszechniającą internet.Apropo netii radziłbym zakupić aukcje giełdowe netii ponieważ mają zamiar rozpowszechnić internet na cały kraj co może o kilkanaście nawet kilkaset punktów w górę

Pozdro

P.S: Dzięki za wyjaśnienia terminu 'dziecko neostrady" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...