Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dedexus

Rozwiązany: Problem z płytą, możliwość zawirusowania.

Polecane posty

Witam, otóż ostatni raz próbowałem zainstalować grę z płyty, która jest już dość "leciwa". Pamiętała, już z moje 2-3 komputery. Postanowiłem więc, ją dla pewności przeskanować. Antywirus (Kaspersky 2012 Internet-Security x64) wykrył kilkanaście wirusów na tej płycie. Problem jednak w tym, że płyta ta, posiada jakieś program anty-wirusowy (ew. jakiś prosty anty-spyware, bo nie do końca wiem co to jest. Nazywa się bynajmniej Anty-Virus Repair czy coś w ten deseń). Bardzo możliwe, że to właśnie ten program, gryzie się z Kasperskim. Druga sprawa, to wątpię, aby płyta miała okazję złapać wirusa (w końcu jest to oryginalna wypalana płyta, nie wgrywałem nic na nią). Macie jakieś rady/pomysły co jeszcze można zrobić, aby się upewnić o braku wirusów na tej płycie? Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak jak piszesz plyta z gra jest oryginalna i pochodzi z tloczni (czyli nie byla wypalana w warunkach domowych), to szansa na to, iz jest zawirusowana jest znikoma. W dodatku jesli jest to stary nosnik, to wszelkie potencjalne wirusy od dawna znajduja sie juz w bazach danych programow antywirusowych i z ich detekcja/usunieciem problemow zadnych byc nie powinno. Jesli nie do konca ufasz swojemu programowi antywirusowemu, to mozesz zainstalowac jakis darmowy lub ewentualnie odwolac sie do skanu antywirusowego online. Jednak moim zdaniem plyta jest na 99% bezpieczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Zainstalowałem grę, i nie wygląda, aby cokolwiek się wgrało. Zapewne to było spowodowane tym programem antywirusowym na płycie. Dzięki za pomoc, bo sam nie byłem pewny, co do mojej "teorii", ale jak widać, nie ma żandego wirusa na płycia.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...