Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milan123

GA M55S S3- dobór proca

Polecane posty

Patrzylem już na tą listę, ale słyszłem, że nie zawsze trzeba wierzyć producentowi... Więc skoro mówicie, że pociśnie biorę sięza zbiernaie kasy( stragan z lemoniadą albo truskawki niestetu nie wchodzą grę, gdzie mieszkcie może by wam w domu sprzątnąć :laugh::tongue: )

Pzdr!

PS. proszę jeszcze Topica nie zamykać dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte ma specjalny program do aktualizacji biosu tj. @Bios. Sam z niego korzystałem, jest to prosta czynność, której opis jest w sieci. Strona Gigabyte odnośnie wspieranej listy procesorów jest bardzo rzetelna i nie zarzucałbym jej szerzenia kłamstw. Trzecia rzecz- jeśli chcesz wymienić procesor to nie babraj się ze starą płytą główną, tylko dobierz sobie nową z nowszym socketem, do której będziesz mógł podpiąć swoje części. Taka wymiana będzie kosztować +/- 200 zł więcej, ale jeśli uda ci się ją kupić z procesorem to wyjdzie to taniej, będziesz miał swoją pewność kompatybilności, a co ważniejsze możliwość ulepszeń w przyszłości. Nie ma sensu inwestować w starą płytę główną. Sam mam GA-M61PME-S2 i choć mógłbym wstawić procka z AM3 (bo nowy bios, ale tylko niektóre modele) wolę nie inwestować już więcej w ten sprzęt. Przeczytaj sobie ostatnie zdanie na liście obsługiwanych CPU- procek z nowszego socketu jest spowolniony, więc zastanów się dwa razy czy warto inwestować w starszy sprzęt czy pozbierać ciut dłużej i kupić bardziej przyszłościowy.

Tyle ode mnie, pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad zmianą płyty narazie nie myślę (piniądze 13latkowi trudno zebra tak o!),ale myśle, że jeżeli podpasuje pod tą płytkę, a ja nie zamierzam nic podkręcać, to styknie na te 2 latka. :tongue:

@yojo Mam teraz procka Amd Athlon X2 4000+ 2.0GHz, grafikę GeFroce 8800GTS 512mb(wydajność HD4850) i zasilacz Fortron 350W( ta najlepsza seria niestety nie pamiętam która, ale jeśli potrzeba to podam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W proroka się bawił nie będę i nie napiszę na ile Ci starczy, ale z wymiany powinieneś być zadowolony.

Przeczytaj sobie ostatnie zdanie na liście obsługiwanych CPU- procek z nowszego socketu jest spowolniony, więc zastanów się dwa razy czy warto inwestować w starszy sprzęt czy pozbierać ciut dłużej i kupić bardziej przyszłościowy.

Spowolniona jest szyna HT. Prędkość procesora pozostaje bez zmian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze już wiem, że podejdzie. Jeszcze tylko małe pytanko: Teraz grając w BF3 na tym dziadowcu nie jest źle na minimalnych czasem sie coś zetnie, a właśnie chciałbym spytać o to czy z kartą 8800GTS 512MB i z tym Athlonikiem na pokładzie będę mógł komfortowo grać na średnich? Bo wiem, że karta jest OK do tej gry, tylko proca mam słabiaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...