Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kofeina

Rozwiązany: Problem z kartą graficzną

Polecane posty

Jako że mam takie szczęście a nie inne to po kupieniu GPU Radeona H4850 HD od Vertexa i podłączeniu go do PC. Po odpaleniu PC sam fakt że działa to już coś, pokazuje się ekran od BIOSu i tu zaczyna się problem ( 3 zdjęcia pod tym linkiem ) . Za pierwszym razem gdy odpalałem mogłem się zalogować więc to uczyniłem, usunąłem stare sterowniki ( bo sądziłem że to jest problem) i zainstalowałem nowe, restart kompa i pojawia się problem na zwykłym odpalaniu nawet nie chce przejść do logowania się a w awaryjnym problem z tymi na pulpicie został.... Co mógłbym zrobić aby wyglądało normalnie?

Pozdrawiam Kofeina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko dobrze podpięte... Zasilacz Fever 400 W (jak to będzie jego wina to się wkur... zdenerwuję)

Komp był u informatyka i on mi powiedział że to jest wina karty graficznej.. którą wymieniłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem, że masz dobry zasilacz, lecz się myliłem (czarna lista się kłania). Toteż sprawdziłbym kompa na innym. Choć nadal jest całkiem możliwe, iż płyta jest zepsuta (ten zasilacz mógł ją załatwić).

P.S. A informatykom, a nawet serwisom do końca nie wierzę (był już podobny temat, płyta była zwalona, a serwis wymienił kartę na nową, która - oczywiście - także nie działała).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...