Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Jak na rozgrzewkę, to gra daje radę. Przynajmniej da się w to coś z przyjemnością zagrać, choć na dłuższą metę może znudzić. Tym razem zainstaluję i przejdę Piłę do końca :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też może dam grze 2gą szansę jak bedzie czas. Zagadki niektóre i rozwiazania to fajne pomysły. Niestety wykonanie słabe i szybko się nudzi. Gra nie była też straszna i jej nie skończyłem... Ale może na padzie bedzie mi wygodniej... Tylko że tutaj jeszcze Dead Space 1 i 2 czekają na ich szansę a do 8 marca niedługo (ME3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, daverox, już pogrzebałam. Nie wiem czemu niektórzy narzekają. Z opisu wydaje się być fajna. Jak będzie naprawdę - zobaczymy, ale póki co nie ma powodu by kręcić nosem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX: oby nie, ja przed 30-stoma minutami doslownie kupilem 200`setny numer. I problem jak w wiekszosci przypadkow. Naklejone jakies czarne paski, czy to od farby czy od pudelka, to nie wiem. Ale na dwoch komputerach i 4 odtwarzaczach/nagrywarkach DVD, plyty nie dzialaja. Tak wiec czuje sie troche zfrustrowany. I zapewne poczekam na wieksza ilosc opinii, po zakupie magazynu. Aby miec pewnosc: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na początek to nie najgorzej, może to nie będzie najlepsza filmówka w dziejach, ale recenzja w CDA mnie nawet trochę zachęciła do gry i przypuszczam, że mogłaby mi się spodobać, mimo iż ogólnie fanem "Pił" nie jestem. w każdym razie zagram na pewno, a rzadko mogę to powiedzieć o "trzecich" pełniakach :) oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...