Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alexik

Rozwiązany: Problem z komputerem

Polecane posty

Witam,a więc spalił mi się dysk czekałem,czekałem ,aż wreszcie kupiłem nowy wszystko poskładałem jak było a gdy instaluje Windows wyskakuje mi błąd pod nazwą "An unexpected error (536543232) occured at line 1773 in d/xpsp/base/boot/setup/ardisp.c Wcześniej wszystko było dobrze tylko dysk mi się spalił

Co jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź na innym kablu.Jak masz kabel DVI to sprawdź na innym DVI albo na kablu D-Sub (jeżeli masz takie wejście) sobie sprawdź.Może źle podłączyłeś kabel zasilający?Weź go dopchnij + przełącz do innego gniazdka.Jak nie pomoże to gwarancja albo pomoc telefoniczna od LG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko CI dopowiem, ze to "pc power supply" to nie marka, a slowo "zasilacz" w jezyku angielskim. Masz zasilacz marki Take Me o mocy 400 wat. I od razu mowie - zasilacz nalezaloby wymienic, bo uzywajac tego czegos ryzykujesz uszkodzenie sprzetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnienia - ten "zasilacz" nie ma mocy 400W. Wątpliwe wielce, czy osiąga połowę tej wartości (Take Me 400 W = Deer 250 W, a ten ostatni tez do dobrych nie należy).

@Alexik:

Interesu życia na tym PSU nie zrobiłeś. Prawda jest taka, że wywaliłeś xx zł w błoto. Dobra rada na przyszłość - przed zakupami lepiej skonsultować się z kimś obeznanym w temacie (uprzedzam - pan ze sklepu rzadko pasuje do tej kategorii) i nie oszczędzać na tak ważnej części (tanie nie znaczy dobre).

PS. Tak z ciekawości - jaki miałeś poprzednio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnienia - ten "zasilacz" nie ma mocy 400W. Wątpliwe wielce, czy osiąga połowę tej wartości (Take Me 400 W = Deer 250 W, a ten ostatni tez do dobrych nie należy).

@Alexik:

Interesu życia na tym PSU nie zrobiłeś. Prawda jest taka, że wywaliłeś xx zł w błoto. Dobra rada na przyszłość - przed zakupami lepiej skonsultować się z kimś obeznanym w temacie (uprzedzam - pan ze sklepu rzadko pasuje do tej kategorii) i nie oszczędzać na tak ważnej części (tanie nie znaczy dobre).

PS. Tak z ciekawości - jaki miałeś poprzednio?

Dobra już mi działa musiałem zmienić kartę graficzną,wyłożyłem jedną kartę pamięci ram i zmieniłem bios i git :D

Do zamknięcia ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...