Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Problem z przeglądarką Opera

Polecane posty

Mam dosyć nietypowy problem z przeglądarką "Opera", gdy go uruchamiam, wyskakuje mi dziwny komunikat o następującej treści "Nowa wersja Opery jest gotowa do instalacji.

Czy chcesz teraz zainstalować uaktualnienie?". Pod nim dwie ikonki (tak/nie). Jest to dziwne, bo mam wyłączoną funkcję auto-aktualizacji, robię je ręcznie, a kiedy teraz wszedłem w funkcję pobierania aktualizacji zostałem powiadomiony, że posiadam nową wersję Opery (

11.60). Nie nacisnąłem TAK w komunikacie, bo nie wiem czy jest on standardowy dla Opery i nie wiem czy nie obawiać się "zamieszania w całą sprawę", jakiegoś wirusa.

Z góry dziękuje za wszelkie informacje :)

EDIT ------> Nie wiem czy to istotne, ale komunikat pokazuje się nawet przy wyłączonym internecie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :). Wczoraj w nocy dokładnie przeskanowałem komputer programami malvarebytes i mcafee internet security, nic nie znalazły niepokojącego. Okazało się, że komunikat to po prostu błąd opery, która mimo, że była w wersji 11.60, nie widziała nowej aktualizacji (11.61), kiedy próbowałem zainstalować ją ręcznie. Mój niepokój wynikał stąd, że był to niestandardowy dla Opery komunikat o uaktualnieniach.

Jeśli wam się pojawi wyżej wymieniony komunikat możecie śmiało kliknąć na "TAK"

Temat do zamknięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...