Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siwy1996

Połaczenie zdalne

Polecane posty

Witam.

Mam pewien problem, z którym sam nie dam rady sobie poradzić dlatego też piszę do Was o pomoc.

Mianowicie chciałbym się połaczyć przez windowsowy pulpit zdalny (nie programem typu Team Viewer) z serwerem z systemem Microsoft Windows Server 2003.

Jest to serwer w sieci LAN podłączony do internetu. Komputerem w tej sieci łączę się bezproblemowo z tym serwerem (Vista), ale jednak zdalnie nie mogę i nie wiem w czym tkwi problem. Łaczę się z Windows 7 Home Premium.

Tak wygląda zdalny na zdalnym:)) :

zdalny.png

Korzystając z pełnej nazwy komputera czyli: sbs2008.sbsmen.edu.pl wyskakuje mi błąd, że ---------------------------

Podłączanie pulpitu zdalnego

---------------------------

Usługa Pulpit zdalny nie może odnaleźć komputera ?sbs2008.sbsmen.edu.pl?. Może to oznaczać, że komputer ?sbs2008.sbsmen.edu.pl? nie należy do określonej sieci. Sprawdź nazwę komputera i domeny, z którą próbujesz się połączyć.

---------------------------

OK Pomoc

---------------------------

a jak korzystam tylko z sbsmen.edu.pl (tak pisuje właśnie przy lanie) to teraz zdalnie pisze:

---------------------------

Podłączanie pulpitu zdalnego

---------------------------

Pulpit zdalny nie może połączyć się z komputerem zdalnym z jednego z następujących powodów:

1) Dostęp zdalny do serwera nie jest włączony.

2) Komputer zdalny jest wyłączony.

3) Komputer zdalny nie jest dostępny w sieci.

Upewnij się, że komputer zdalny jest włączony i podłączony do sieci oraz że dostęp zdalny jest włączony.

---------------------------

OK Pomoc

---------------------------

Prosze o jak najszybszą pomoc. Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...