Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dvdmax93

Dzwięk xp a 7.

Polecane posty

Gdy posiadałem Windows XP mój relatek wyglądał tak

ustawiałem tu "na żywo"

4089796389_cbada9f3ed.jpg

a tu

Realtek-High-Definition-Audio-Codec-for-

na wyżej po lewej "słuchawki"

Było super głośny wyraźny dźwięk.

teraz posiadam nowy komp płyta główna to asrock 870 extreme3 r2.0 windows 7 64 bit.

i mam coś takiego

0-realtekhdaudioproblem-showcase.jpg

czy jest jakiś sposób bym mógł zmienić dźwięk na na żywo i słuchawki? czy musze się przyzwyczaić:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soundf.jpg

W zakładce Sound Effects bodajże też we wcześniejszych wersjach też masz Equalizer zamieszczony. Z zapisanymi od razu ustawieniami. Cztery przedstawione jako ikonki ludzików z podpisami, reszta na rozwijanym pasku. W nowszych wersjach sterowników doszło ręczne ustawienie suwakami. Które zaznaczyłem na czerwono.

Warto zaktualizować sterowniki zawsze. :wink: Chociaż sam w ciemno nic nie zakładam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konfiguracja głośnika zaznaczenie wypełnienie głośnika ruszy centralny przy dźwiękach stereo.

Zarządzania basami przydało by się włączyć bo podejrzewam że teraz subwoofer prawie nie gra... w ogóle nie gra :tongue: - takie sugestie, chyba że nie potrzebujesz.

Po 2 całość wygląda na stare oprogramowanie. Które było instalowane z płyty. Pobierz najnowsze ze strony Click!

Bodajże dobry link dałem. :rolleyes: Po zainstalowaniu tego powinno dojść pare funkcji nowych. W tym equalizer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...