Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

też mam mały problemik :

gdy wybieram serwer w multiplayer

chwile zaczyna coś mi sie wczytywac i zachwile wyskakuje ze mój klucz jest juz uzywany i nie moge sie połończyc czy coś takiego o takiej włąsnie tresci....

co mam zrobic ?? a pozatym super gierka :D

ps. mozna pisac na gg :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam mały problemik :

gdy wybieram serwer w multiplayer

chwile zaczyna coś mi sie wczytywac i zachwile wyskakuje ze mój klucz jest juz uzywany i nie moge sie połończyc czy coś takiego o takiej włąsnie tresci....

co mam zrobic ?? a pozatym super gierka :D

ps. mozna pisac na gg :P

A przy instalancji wpisałeś klucz ktory jest na płytce czy ten co można pobrać ze stony głownej CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam natomiast problem.Gdy gram w Tribes to wszystkie tekstury czyli ściany, krzesła itp. są podziurawione jak sito gdy w pierwszej misji idę korytarzem to normalnie widze przez podłogę cały kosmos i takie latające stateczki wie ktoś może o co chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam natomiast problem.Gdy gram w Tribes to wszystkie tekstury czyli ściany, krzesła itp. są podziurawione jak sito gdy w pierwszej misji idę korytarzem to normalnie widze przez podłogę cały kosmos i takie latające stateczki wie ktoś może o co chodzi

Jaką masz karte graficzną??

Przypuszczam, że zainstalowanie najnowszych sterowników powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co Quise. Najnowszy DirectX i stery zainstalowane. Karta graficzna GF6200 i nie wiem co jest przyczyna :/ dopomozcie bo giera chyba fajna

Spróbuj pobawić sie w opcjach grafiki. Może wystarczy cos przestawić??

No musze Ci powiedziec, ze grzebalem....w opcjach rzecz jasna i nic nie poskutkowalo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak babcie kocham...Z tym Geforcem 6200 naprawde może być coś nietak w tej grze. Mam tego GF i gdy gram w Tribes wszystko się wali... (Czyli tekstury znikają i.t.p.) Poprostu grać się nie da. Kombinowałem z różnymi ustawieniami grafy, lecz nie pomogło. Może ktoś jednak wie co zrobić, i zlituje się nad posiadaczami Geforca 6200 ? (Jeżeli to wina karty oczywiście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu, ustawieniu opcji, wybraniu "nowa gra " i rozpoczęciu

wczytywania pojawia się taki komunikat:

No Label

Crash Time: 01/23/07 14:09:16

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2226 MHz with 511MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 MX 440 (9131)

TV Build Number: 63446

Ran out of virtual memory. To prevent this condition, you must free up

more space on your primary hard disk.

History: FMallocWindows::Malloc <- FMallocWindows::Realloc [00000000 -6100

FArray] <- FArray::Realloc [-61*100] <- TArray<< <-

UMeshAnimation::Serialize [(MeshAnimation CS_Julia.Jul_TRUstart)] <-

LoadObject [(MeshAnimation CS_Julia.Jul_TRUstart 3501557==3501557/12401938

3501538 335299)] <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <-

UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject [(Engine.Level None.MyLevel

CS-00SPAstart)] <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <-

UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <-

MainLoop

Czyli mam coś nie tak z pamięcią wirtualną? Próbowałem coś pozmieniać, ale nie dało to żadnych efektów. Teraz pamięć wirtualną ustawioną mam na "automatycznie" a ilość miejsca na c: to coś ponad 3gb.

I proszę się nie śmiać z tego, że mam kompa słabego;p Mi wystarczy a Tribesa też powinien uciągnąć (no chyba że w wymaganiach nie podali, że wymaga pixel shadera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile to pomoże, ale mam Gf6200 i u mnie gra działa płynnie, bez skoków, znikających tekstur i innych dziwności

mam zainstalowane sterowniki - wersja 93.71, zaktualizowany DX do najnowszej wersji.

nie wiem jak z innymi ale na tym oprogramowaniu gra nie sprawiała problemów (poza jedną zwiechą na arenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...