Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Colidor

UWAGA! Pierwsze Action Redaction poszukiwane!!!

Polecane posty

Witam!

Na prośbę Marka Lenca umieszczam niniejsze ogłoszenie. Otóz - poszukujemy skanu pierwszego Action Redaction, jakie pojawiło się w CD-Action. Niestety nie mamy możliwości uzyskać tego bezpośrednio z redakcji, gdyż zaginęło ono w pomroce dziejów i przepastnych głębiach czarnych dziur (biurek i szafek). Gdyby więc ktoś z Was, drodzy Czytelnicy, zapaleni zbieracze, dysponował owym zabytkiem, uprzejmie prosimy o podeslanie dobrej jakości skanu (czyli umożliwiającego swobodne czytanie) na adres mailowy Marka: marek-lenc@tlen.pl.

Cel - ponowne zilustrowanie (czyli stare AR w nowej szacie z komentarzami rysunkowymi Marka) i wrzucenie na cover.

Z góry dziękujemy.

P.S. Sprawa cokolwiek pilna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem, dzieki ;)
_Nie za ma co :D
Pierwsze AR było tylko na jednej stronie?

_Jak widać było :) Zresztą chyba nie tylko pierwsze...

Kolejne AR też byś mi uzyczył ;)?
_Agrh! Nie trzabyło od razu wypisać co Cię interesuje? Bo widzisz - ja nie mam w domu netu (teraz np. kożystam w pracy :P). To zróbmy tak: wypisz wszystko co Cię interesuje, a ja spełnie Twoje życzenia - jak złota rybka :)
Rob3rt, mógłbyś mi wysłać na miala tego skana? Bym sobie poczytał...
_Doprawdy, nie ma co oglądać... jedna strona - trzy listy... humor pojawia się tylko we wstępniaku, poczekaj na efekt jaki zrobi Marek :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Agrh! Nie trzabyło od razu wypisać co Cię interesuje?
Nie wiedziałem, że to pierwsze AR bedzie takie ubogie. Pomyślałem, że mozna by zrobić za jednym razem np. 2-3 pierwsze...
_Bo widzisz - ja nie mam w domu netu (teraz np. kożystam w pracy :P). To zróbmy tak: wypisz wszystko co Cię interesuje, a ja spełnie Twoje życzenia - jak złota rybka :)
Na poczatek: kolejne 4 AR ;)
_Doprawdy, nie ma co oglądać... jedna strona - trzy listy... humor pojawia się tylko we wstępniaku, poczekaj na efekt jaki zrobi Marek :)
Łatwo nie bedzie...
Ekhm! Nie tylko Marek. :)))
A właśnie, przedstawiam specjalistę od DTP wszystkich moich projektów :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Oki... najdalej do kolejnego wtorku prześlę kolejne Actiony Redactiony. Nie wiem "u kogo" będę je wysyłał, to najwyżej jak się nie uda to wstawię gdzieś na serwer i podam linki...

_I mam pytanko: do KIEDY ważny jest konkurs na postać w Twoim blogu?

EDIT: Ech... powinienem raczej na PW pisać, ale niech już zostanie... może niekogo to specjalnie nie ruszy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...