Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ema

Wirusy atakuja.

Polecane posty

Komputer wrocil z serwisu, okolo miesiac temu. Byl tam anty wirus jakis zainstalowany, ale odinstalowalam go gdyz mi nie pasowal. Uzywalam kompa normalnie, jak zawsze. Pare dni temu zainstalowalam Avast i wirusy sie znalazly. Byly widoczne oznaki choroby mojego komputera. Avast blokuje rozne rzeczy. Nie mam pewnosci, czy aby robi to wlasciwie. Skanuje i robi inne rzeczy rowniez, lecz wciaz cos mu nie pasi. Blokuje np. explorer.exe, csrss.exe, pisze tam "zainfekowane przez".

W virus chest mam 28 pozycji, wspomniany juz csrss.exe, jakies .temp, a nawet .pdf.

Avast czasem tak blokuje, ze internet w ogole nie dziala. Xfire tez jest "zablokowany", nie wyswietlaja sie te reklamy, ani zadne activity report.

Od dawna uzywam Avast, ale obecne zachowanie tego programu jest dziwne. Obawiam sie, ze moze on bardziej zaszkodzic, niz pomoc.

Wydaje mi sie, ze to te real-time shields tak dzialaja.

Czy jest moze jakis inny program, ktory tak nie szaleje? Czy moze zostawic tego Avasta i niech sobie dziala?

Poza tym, jak ta reszte wirusow z komputera usunac.. jesli one w ogole tam sa. Robie skany Avastem i nic nie wykrywa, zeby za chwile cos zablokowac, ze wzgledu na infekcje.

Przejechalam kompa ComboFixem, cos tam usunal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...