Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Freelancer

Polecane posty

Gość ArkZamul

tja chwilowo tylko demo odpalilem i kurcze musze napisac ze wessalo mnie - po recenzji myslalem ze kicha bedzie a tu prosze mile zaskoczenie :D szkoda tylko ze to micro$ i orginal bedzie troszke drogi ale kto wie ... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna grafika, ale czy wciaga???? Moze na jakies 2 dni bo tam sie ciogle tylko strzela w kosmosie. Jak by mozna bylo naprzyklad wyladowac na jakiejs planecie i pochodzic w widoku fpp i ponawalac sie troche na ziemi to juz by bylo cos!

Moja ocena : 610

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoz to oczekujesz od space-opery? To jest gra w ktorej wlasnie o to chodzi by "tylko" latac po kosmosie i strzelac... Twoim tokiem myslenia moglbym takze zarzucic np. Unrealowi ze w nim nie moge walczyc w srodku pacifiku ani w kosmosie...

Swoja droga, gra jest (szczegolnie w multiplayu) bardzo wciagajaca. Fakt, czasem jest nieco monotonna (ale czy Diablo 2 nie byl? Tez tylko klikanie az potwor sie przewroci). A propos Diablo 2: Freelancer niekiedy wyzwala podobne emocje kolekcjonera. "Tylko jeszcze te dwa zadania, wtedy kupie lepszy statek. Ah, teraz jeszcze tylko to i to zeby kupic do niego lepsza bron...".

Poza tym gra daje ogromne poczucie swobody, mozne leciec dokad sie chce i kiedy sie chce. A co jakis czas story robi krok do przodu i znowu zadania i otoczenie sie zmienia...

Moja ocena: 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie super ( oprócz ceny - 159 zł to trochę dużo ). Jeśli przejdzie sie misja dla jednego gracza, wtedy jesteśmy naprawdę free, zwróciliście uwagę, że kosmos jest w jednej płaszczyźnie?? Wszystkie planety są w linii poziomej. Duży wybór statków, broni, kuleje handel bo ceny wszędzie są takie same ( ale za to jest łatwiejszy, dzięki podowiedziom gdzie sprzedamy najlepiej ), a KubuS ma rację, o to w tej grze chodzi. Choć jak po raz pierwszy zobaczyłem FLa to stanął mi Privateer 1 i 2 przed oczami, nawet lokacje podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Lubie 'dynamiczne' shootery przyszlosciowe (np. X-wing), a Freelancer jest w scislej czlowce. Trudno na cokolwiek tu narzekac- zalosne wymaganie sprzetowe, piekna grafika i particle effects, generator misji, swietny watek glowny, wymiatajacy multi, FENOMENALNA mimika twarzy... jedyne na co zgrzytam zebami to AI wrogo. Goscie robia manewry ktore sa w grze technicznie zupelnie niemolzliwe, i wcale im to nie pomaga w bitwie. Poza tym za malo agresywni, czesciej uciekaja niz atakuja. I muzyczka moze taka sobie, ale pod koniec gry... rzeźnia i muzyka po prostu MONUMENTALNA. Dwa legiony statkow na siebie (Anubisy vs. Obce), wszedzie pociski, genialna muzyka zagrzeweajaca do boju, niszczenie generatorow jak podczas bitwy na Death Star.... po prostu sam miod. Gdyby sterowanie bylo troszke lepsze (tzn. nie podoba mi sie pomysl wprowadzenia myszki. Najlepiej sptrawdza sie claviatoora i nic wiecej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

rzeczywiście, freelancer to znakomita giera. Grafika niczemu sobie, klimat i fabuła, że mucha nie siądzie i ogólnie wypas nie z tej ziemii. Całej jej jeszcze nie przeszedłem, ale taki mam zamiar. Wiem jedno: gdyby takich gierek jak Freelancer wychodziło więcej, świat byłby piękny :) (Nina:Kroniki Agenta:Tunele Afaganistanu RULEZ! :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jest!

Freelancer to moja ulubiona gra (mimo swojego wieku), bardzo miło się w to gra, szczególnie na multiku, na serwie jestem se jednym z najlepszych graczy, założyłem klan "Nomads Slayers"

(gram jako <{NS}>Luke_Skywalker).

Gdybym miał oceniać tą grę to było by tak +8/10.

Wady są - np.: Planety zbyt małe.

Ale i tak to najlepsza gra, w jaką grałem (a grałem w wiele gier).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luk_asz01

WITAM

FIERKA ZNAKOMITA. GRAFA SUPER.

MAM PYTANKO : JEST JAKIES SPOLSZCZENIE ?

BARDZO BYM PROSIL O TAKIE SPOLSZCZENIE. NIE MUSI BYC DUBING.

BARDZO PROSZE.

PZDR

LUK_ASZ01@O2.PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jasiur

Noooo, dlugo czekalme na takowy temacik :)

Ja osobiscie cala gre przeszedlem, nielada sie nad tym trudzilem, ale udalo mi sie poodkrywac wszystkie systemy. Znalazlem anwet Planete Malp! :P Mialem tez ten najlepszy statek (nie pamietam jak sie nazywal) i ogolnie b dobre wyposazenie. Jak mi sie znudzil single, to gralem w multi, a jak mi sie znudzilo multi to odinstalwoalem :P

Ogolnie gre b polecam, bo przez 3-4 miechy nie mogle sie od niej oderwac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luk_asz01

witam

ja tez bym se polatal?

pytanie do przedmowcy :)- w mullti do ktorego levelu mozna sie rozwinac

na jakich serwerach trzeba pykac (duzo ludzi)

no i takie tam bledy z doswiadczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jasiur

w multi praktycznie do neiskonczonosci. Ale najwieksza frajde daje wspolne wypady na asteroidy i zawody w polowaniu na piratow (jesli sie ma odpowiedniego moda albo boty) Heh kiedys mialem takiego kumpla, z ktorym lupilismy cargo wszystkich rozwalonych piratow, potem opychalismy na pchlim targu, az doszlismy do fortuny i wyopsazalismy sie kolejno w odpowiednie dzilka :)

Najlepiej jest wchodzic na serwy gdzie jest masa ludzi. BO wtedy to sobei mozna pograc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jasiur

No pewnie ze na oryginale... Inaczej bym sobie raczej nie pogral. Wiec maksymalnie naseriw jest z tego co pamietam 256 graczy (b duzo, bo maja do dyspozycji cale universum gry ktore jest spore, jesli nie ogromne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczny symulator z niezla grafa a nie tnie sie nawet na starych kompach (w pelnych szczególach). Porąbana fabula i handel czynia tą gre najlepsza wsrod Space Sim, ktore nie wymagaja joya.

Moja ocena 7/8

P.S. Pozdrowienia dla Klanu POLISH LEGION (PL)

Post Post scriptum. Piszemy petycje do Billa G. o sequel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Freelancer ma juz ponad 3 lata o ile sie nie myle i pomimo swojego wieku nadal jest swietna gra ktora moglbym polecic kazdemu kto lubi takie klimaty.Sam gram w nia od samego poczatku i do tej pory sie z nia nie rozstaje nieraz mowilem ze rzucam z nia(jak z dziewczyna) ale zawsze po pewnym czasie wracalem bo wiedzialem ze czegos mi brak.Ta gra ma swoj jedyny klimat ktora zadna inna gra niebedzie miec jak dla mnie...Dla mnie ta gra dostaje 9+/10

ex [PL]_Leviathan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sequela niema ale sa zato mody ktore daja nowe misje i nowe watki w single player.Chodz ta gra ma juz swoje lata ale nadal gra w nia sporo graczy ktorzy lubie takie klimaty :) Pomimo tego ze gram juz w 3 lata i jestem w polskim klanie ta gra mi sie nie nudzi(mam czasami ja dosc ale zawsze powracam po kilku godzinach do niech ;) ).

[Division.PL]-Leviathan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troche spory odkop, ale jakis czas temu przeszedlem Freelancera i strasznie mi sie podobal. Jednak byl dosyc krotki. Czy sa moze jakies mody stricte pod single-playera, ktore maja jakas glowna fabule i najlepiej jeszcze cut-scenki z podlozonym glosem? :) Jesli tak to bylbym bardzo wdzieczny za namiary na takowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...