Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raise

Lagi i wysoki ping

Polecane posty

Witam.

A więc od dłuższego czasu mam pewien problem z moim internetem, chodzi o ping. Internet od aktualnego dostawcy ( 4 Mb/s ) mam już pare lat, ale od około pół roku mam problem ogólnie z pingiem i lagami w grach. Trochę mnie dziwi taka nagła zmiana bo conajmniej 2 lata internet chodził bez zarzutu, nie miałem żadnych problemów z pingiem i lagami w grach. Wiele rzeczy mających na celu naprawić te problemy już robiłem, między innymi grzebałem trochę w rejestrze, zmieniałem rezerwowalną przepustowość jak i również bawiłem się różnymi programami, jednak nic mi nie pomogło, robiłem nawet formata ale to też nie przyniosło zmiany. I tu chciałbym Was prosić o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Na koniec jeszcze zapytam, czy na problemy z pingiem i lagami w grach może mieć wpływ uszkodzony komputer? Bo przyznaje, mój komputer jest uszkodzony i ledwo się trzyma, ale osobiście nie mam pojęcia czy to może mieć znaczenie. Wybaczcie za chaotyczną nature tego tematu jak i jego treści, zapewne wielu rzeczy zapomniałem napisać, więc prosze o ewentualne poinformowanie mnie o czym zapomniałem.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...