Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ahmed356

Słaba wydajność

Polecane posty

Witam

Dzisiaj zainstalowałem sobie demo Anno 2070 i gra działa mi poprawnie na niskich, jak ustawię wygładzanie krawędzi na maxa to i tak nic sie nie zmienia

Wiele gier działa niestety źle np call of duty MW3 mam na max a i tak wygładzanie krawędzi nie działa

AC Revelations który powinien mi działać na maxymalnych działa na średnich, również wygładzanie ustawione na maxa jest jakies kiepskie,

Deus Ex Bunt ludzkości to samo wygładzanie nie działa no widać lekką rużnicę z wyłączonym antysylingem a ustawionym na maxa(gra się wtedy tnie) ale niewielką

O co chodzi z antysylingem czemu nie działa poprawnie?

Czy przy takim blaszaku te gry nie powinny lepiej śmigac?

Test gier przeprowadzałem na stronie http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Dodam że grafikę kupiłem miesiąc temu

Mój sprzęt to

AMD Phenom 9750 Quad-Core

Gainward GeForce GTS 450

4 GB Ram

zasilacz FEEL III 500W

Rozdzielczość 1920x1080

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, pisz poprawną polszczyzną.

Po drugie, nie masz mocnego kompa, szczególnie karty graficznej, więc nie łudź się że wszystko będzie ci chodzić na maksa.

Po trzecie, zasilacz masz kiepski, może on powoduje problemy, w Anno masz odpaloną synchronizacje pionową? Jeżeli nie to spróbuj włączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx - tego typu strony nie są nad zbyt wiarygodnym źródłem informacji, trzeba na nie patrzeć z dużą rezerwą... Sprawdziłem swojego blaszaka i po sprawdzeniu okazało się że mam 500 MB RAM więcej niż montowałem na PG, podobnie z pamięcią GPU, no i nie rozpoznał jaką wersję DX mam zainstalowaną, ale test i tak przeszedł...

Poza wszystkim jest różnica miedzy teoretyczną a praktyczną wydajnością zestawu, oprócz parametrów samych podzespołów liczy się ich dopasowanie, sterowniki, współpraca. Co z tego, że w teorii dana karta powinna obsłużyć daną grę, jeśli n.p. straszne plecy spowoduje słaby HDD albo źle działający RAM, nie wspominając już o tym, że np. CPU będzie wąskim gardłem...

W każdym razie wydajność PC jest pojęciem szerokim jak Azja i głębokim jak Rów Mariański...

Pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem że mój komputer to nie żadna błyskawica, ale nawet w starszych grach Dragon Age, Assassin's Creead 2 wygładzanie krawędzi w ogóle nie działa i tak mam w 3/4 grach więc chyba coś jest nie tak. Obie te gry na maxymalnych ustawieniach działają bez zarzutu(oczywiście poza antyasialingem)

W call of duty MW 3 nie ma żadnej różnicy kiedy wygładzanie jest włączone a kiedy wyłączone a chyba powinna być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...