Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Jaka taryfa na SMS'y?

Polecane posty

Wiem, że nie na temat, ale może akurat ktoś z was sie orientuje.

Mam telefon z Orange. Dziewczyna ma 2. Jeden Orange(dla firm) jeden z Plusa.

Wszystko byłoby fajnie z tym Orange, gdyby nie to, że jest to oferta dla firm, a tam nie ma pakietów SMS.(Ja ofc mam, ale ona nie) A o to nam właśnie chodzi.

Moge oczywiście kupić starter z Plusa bo mam pare wolnych telefonów, ale nie wiem jaka taryfa, żeby wyszło jak najtaniej.. Jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, jak chcesz gadać to kupujesz starter T-Mobile, w którym masz 2 karty sim, tam masz konto ważne rok i za free rozmowy między tymi dwoma numerami.

Mi osobiście gadanie nie pasowało zbytnio, więc wybrałem opcję z smsami, a mianowicie w Plusie masz ofertę 36i6, a w niej za 3pln miesięcznie nieskończoną liczbę smsów do całej sieci Plus. Jak to mało, to za 1 pln na 3-mce aktywujesz usług wybrany numer, dzięki czemu minutę z wybranym numerem masz za 9gr.

Orange ma dość drogie taryfy, jeśli zależy Ci tylko na jednym numerze.

Play ma ciekawą ofertę, ale tylko jak będziesz zasilał bardzo często konto, a to nie wszystkim pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5pln=3 dni, 10 pln = 7 dni,30 pln = 30 dni, 50 pln = 90 dni itd.

Kupujesz zasilenie 50 pln na 3m-ce i potem jedziesz cały czas na pakiecie smsów, a kasa zostaje Ci na inne pierdoły.

+ dodatkowo masz pakiet chill bill 1x w m-cu, w którym za wysłuchanie reklam dają Ci 10 pln

+ do każdego zasilenia pakiet internetowy gratis

PS: Jak reklama normalnie to brzmi ;p

PS2: Minus to koszt połączeń do innych sieci, bo jak nie dodasz znajomych do 36 wybranych numerów, to masz minutę za ok 40 groszy, jak dodasz to po 29gr i 5gr sms., normalnie smsy do innych to 15 gr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowania te same.

Tak, to byłaby najlepsza i najtańsza opcja, ew. możesz przenieść numer z Orange do 36i6 jakby Ci na tym zależało, w punkcie Plusa robią to za free.

W 36.6 masz 2 taryfy, jedna to ta o której Ci napisałem, druga to PiszMów Dobowy.

Polega to na tym, że płacisz tylko za 1-wsze połączenie do 36.6 -> 29 gr(za całą rozmowę), do końca dnia masz już za free rozmowy.

Za 1-wszego smsa płacisz 9gr, reszta jest też już za free (do 36.6).

Reszta cen tak jak w tamtej.

Minus przy tej taryfie jest taki, że ta opcja 29gr i 9 gr działa tylko do 36.6 a nie do całego Plusa, podczas gdy ta oferta o której pisałem wcześniej dotyczy całej sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...