Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KM7StyleR

Problem z podłączeniem Routera

Polecane posty

Witam zakupiłem dziś router Tp-link td-w8901g i mam duży problem, otóż po podłączeniu nie pokazuje mi się dioda ADSL, nie wiem dlaczego tak jest. Router podłączyłem do Laptopa według instrukcji ale nie wiem co zrobić z modemem ZTE Combo z Neostrady ? Może też powinien być podłączony do komputera ale problem w tym, że gniazdo Ethernet jest tylko 1. W instrukcji pisało, że jest on zastępowany Routerem i należy go odłączyć :/ Jeżeli ktoś mógłby pomóc proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie bardzo wiem jak to zrobić, nigdy nie miałem kontaktu z Routerem. W każdym bądz i razie skonfigurować moge go jedynie kiedy dioda będzie swiecić (próbowałem z płyty i niestety błąd w konfiguracji) . Ale WAN już nie zbyt rozumiem ? To jakaś inna konfiguracja niż ta, którą mam w tutorialach na YT oraz na tej płytce instalacyjnych ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie konfiguruj go z płyty. Odpal przeglądarkę i wpisz 192.168.1.1. Tam będziesz miał konfigurację, zrób wszystko ręcznie. Konfiguracja WAN to zwykła konfiguracja, po prostu nazywana tak od tego, iż kabel internetowy najczęściej siedzi w porcie WAN/LINE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...