Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablo666

Rozwiązany: Foldery problemy

Polecane posty

Witam. Nie wiem czy wybrałem dobry dział do tego tematu ale lepszego nie znalazłem.

Na początek chciałbym poinformować że mam Windows XP SP3 gwoli ścisłości.

Kombinowałem w Opcjach Folderów. Chciałem zmienić ikonkę wszystkich folderów. Nie zmieniła się. Ale po tym zedytowaniu opcji gdy dwa razy kliknąłem na folder, wyskakiwało mi wyszukiwanie. Z tym sobie poradziłem, zmieniłem akcję domyślną folderu. Ale pozostał jeszcze jeden problem. Nie działają mi przyciski "Wstecz" i "Dalej". Gdy wchodzę w folder, a potem wchodzę w następny z tego samego folderu to na pasku zadań mam dwa foldery zminimalizowane. Wie ktoś jak to naprawić? W ogólnych mam zaznaczone "Otwórz foldery w tym samym oknie". Przywracania systemu też próbowałem, ale nie można cofnąć tymi zmianami.

Pilnie proszę o Pomoc.

Jakieś zmiany w rejestrze?

Jak biorę Dostosuj koło ikonek na pasku, to mam przyciski Wstecz i Dalej w pasku narzędzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany ;) Męczyłem się z tym z miesiąc.

To jest błędem w rejestrze.Aby go usunąć, przywołaj Edytor rejestru (kliknij menu Start | Uruchom i wpisz polecenie regedit). Następnie przeskocz do klucza "HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell". Upewnij się, że w kolumnie Dane wartość ciągu "(Domyślna)" ma wpisane none. W przeciwnym razie kliknij ją dwukrotnie i wpisz none w polu Dane wartości.Teraz przejdź do klucza "HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell" i w podobny sposób przyporządkuj ciąg none wartości "(Domyślna)". Na koniec odnajdź klucz "HKEY_CLASSES_ROOT\Folder\shell", po czym usuń treść wartości "(Domyślna)". Po zrestartowaniu systemu Eksplorator powinien znowu działać bez zarzutu.

Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...