Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

Dużo problemów z systemem

Polecane posty

Witam.Od wczoraj mam dużo problemów z systemem.

1.Już napisałem o tym temat, że mi się "rozwaliła strona"

2.Gdy włączy się już komputer to dolny pasek jest trochę niżej niż powinien być, a po chwili wraca do normy

3.Gdy włączy się jakiś program to jego nie ma w pasku na dole

4.Nie da się kopiować plików tzn. gdy chcę skopiować plik na pendrive i na ten plik klikam prawym i kopiuj to gdy chcę go wkleić na pendrive to opcja wklej jest niedostępna.

5.Nie mogę przeciągać plików w inne miejsce

6.Mam prawdopodobnie na komputerze istealer'a i czytałem, że jest niewykrywalny, jak go się pozbyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję że chodzi o Windows XP. Może przy okazji kasowania wpisów zmodyfikowałeś rejestr pod kątem uprawnień dla poszczególnych kont?

Próbowałeś uruchomić w trybie awaryjnym? Jak działa na koncie "Administrator"? Próbowałeś przywracania systemu?

Spróbuj tego: http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

http://www.auslogics.com/en/software/regis...eaner/download/

Pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było, ale widzę że koleżeństwo nie śpi w dzień i ogarnia z dobrym rezultatem to co zacząłem, szkoda że nie po tym poznaje się mężczyznę ;):P

@mw2fan: rozumiem, że skanowanie systemu w poszukiwaniu robactwa nie pomogło "nic a nic" i porządki w rejestrze też nic nie dały... Hmmm... Co z pozostałymi czynnościami które proponowałem? Próbowałeś?

O jakim systemie operacyjnym mówimy? Z XP strzelałem patrząc na konfigurację PC (o win 98/me Cię nie podejrzewam bo mogłyby mieć problem z udźwignięciem tego sprzętu) - czy możesz to jednoznacznie potwierdzić?

Stawianie OS'u od zera również przyjmuję za ostateczność...

Pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...