Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

PC Format 02/2012

Polecane posty

0212_okl_duza_promosc.jpg

Temat numeru:

Nowy YouTube - przewodnik po nowościach

Poza tym:

Testy: tanie karty graficzne, pamięci flash USB 3.0, programy do katalogowania fotografii, słuchawki z mikrofonem, usługi hostingowe

Chłodzenie komputera - krok po kroku

Konwersja e-booków

Jak zarabiać na rynku Forex

Pre-paid czy abonament - co się bardziej opłaca

Bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku

PC Format Extra:

44 darmowe gry na ferie: zręcznościowe, logiczne, akcji - wszystkie na płycie

Więcej na temat tego numeru na stronie:

http://www.pcformat.pl/wydanie/87

Reklama telewizyjna tego wydania:

Youtube Video ->Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było poczytać tam fajne rzeczy, ale od pewnego czasu tematyka się wyczerpywała i stawali się takim komputer światem (KŚ to taki odpowiednik faktu w literaturze komputerowej ). Rozumiem, że w związku ze spadkiem ilości czytelników trzeba teraz obniżać cenę i zachęcać dodatkowo kupowaniem poprzez takie reklamy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Właśnie

Temat o PC Formacie pojawił się dlatego, że jest tak popularny wśród czytelników CDA, czy dlatego, że mu nakład spadł i trzeba prowadzić rozszerzoną akcję reklamową?? Chociaż z racji tego, że moja karta graficzna się wykrzaczyła już miesiąc temu, temat okładkowy mnie zainteresował. Szkoda, że już wróciłem z miasta i nie zauważyłem tej pozycji w kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku lepszej alternatywy kupuję co miesiąc PCF, ale niestety zachwycony nie jestem - to już nie to samo pismo, co kiedyś. A poradniki mogli by sobie darować, bo niektóre z nich są tak banalne, że szkoda gadać. Fajnie, że kosztuje niewiele - jako coś do poczytania, PCF wystarcza w zupełności ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem lecz zaprzestałem, dlaczego? Czasopismo wyczerpało wszystkie możliwe tematy związane z obsługą komputera. Jedynie czego można się nowego dowiedzieć, to nowości ze światka komputerowego. Niestety, w czasach, gdzie internet stał się bardzo powszechnym zjawiskiem, papier jest wypierany przez ekran. Smutne ale prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez ponad rok nie opuściłem ani jednego numeru. Teraz kupuję tylko, jeśli tematem jest coś ciekawego. Taka kolekcja płyt PC Formatu zastępowała mi strony typu "dobre programy", gdy nie miałem neta.

Ten wygląda ciekawie, pewnie się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z wczorajszego zakupu:

Kolekcja gier dość bogata i jeśli nikt się nie nastawi od razu na nie, to coś sobie fajnego znajdzie. Testy mogłyby być dłuższe (ok, za bardzo przyzwyczajony do benchmark jestem), ale dobrze się je czyta, są jasne i klarowne. Temat numeru potraktowałem póki co tylko pobieżnie, ale to nadrobię pewnie dziś w pociągu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niczym się nie wybija po przeczytaniu całego. Ale PC Format kupuję regularnie :cool:

Ja przy tym numerze zastanawiam się nad i7 2500k który jest przytoczony na 6 stronie. Czy to o i5 2500k czy o i7 2600k chodzi :laugh: Chociaż biorąc pod uwagę układ klawiszy oraz kwotę to powinno i5 2500k być. :rolleyes: ( chyba że jakimś cudem o nim nie słyszałem... ale to wykluczone )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie pierwsza taka wpadka : ), kiedyś widziałem w teście GeForce GTX 5500 Ti. A w aktualnym numerze na siódmej stronie w tabelce "najczęściej kupowane" jest Intel Core i5 2500K, którego rzekoma cena wynosi 2525zł. Ale jeśli się nie mylę to już kiedyś też napisali, zamiast i5 2500K to i7 2500K, to było w jakimś teście konfiguracji dla graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...