Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smstr18

Jak podzielić internet

Polecane posty

Witam. Mam problem dotyczący internetu, a mianowicie chodzi o to, że dziele internet z moim bratem. Problem polega na tym, że on często coś sciąga, a przez to ja nie mogę swobotnie surfować po internecie, a o graniu w co kolwiek mogę pomażyć. Co mam zrobić, aby internet powielić równo na połowę, tak żeby nie dało się jej przekroczyć, tzn. żebym ja miał połowę neta i mój brat. Posiadam internet 6mb/s a w nocy 12. Internet dziele przez router tp-link, za pomocą przewodu. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za router ? Jeśli ma zaawansowane opcje dotyczące QoS to coś zrobisz w przeciwnym wypadku nie ma mowy. Możesz pobawić się jedynie programem NetLimiter ale nie gwarantuję żadnego efektu gdyż go nigdy nie używałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko tak jak było napisane w instrukcji i... lipa. Ten program ustawia tylko limit na moje połączenia, tzn. jak ustawie limit pobierania w przeglądarce np. 100kb/s to działa on tylko u mnie a u mojego brata nie. Nadal zajmuje całe łącze, a ja nie mogę spokojnie nawet pograć. Może ktoś używał tego programu i wie co zrobić, aby podzielić internet lub może jest jakiś inny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...