Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Kilkusekundowe ścinki kompa

Polecane posty

Problem polega na tym, że niezależnie od tego, co w danej chwili robię na kompie (czy gram, czy słucham muzyki, czy cokolwiek), mój komputer co jakiś dłuższy lub krótszy czas zalicza kilkusekundowe ścinki. Gdy akurat z głośników wydobywa się jakiś dźwięk, można usłyszeć charakterystyczne "trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" i po paru sekundach wszystko wraca do normy i działa dalej. Dzieje się to zarówno w windowsie, jak i w grach. W windowsie w takim momencie po prostu nie można ruszać myszką itd.

co to może byc?

Windows Vista 64bit

Gigabyte GTX 260 core 216 OC

E8400

Asus P5QPRO

Zasilacz z Chiefteca 560W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz trochę czytelniejsze screeny wrzucić? Np. w otwartym w tle paincie pobaw się tak, żeby samo okno aplikacji było widoczne na screenie w większej rozdzielczości...

Przetestuj PC jakimś benchmarkiem - do znudzenia proponuję to: http://novabench.com/files/get.php?app=win3 - może wskaże winowajcę (albo procesor nie wyrabia, albo problem z HDD, albo odczyt/zapis RAM albo coś kolwiek innego)...

P.S. Jeśli mi po prostu oczy ze starości wysiadły, to przepraszam że się czepiam tych screenów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat teraz jestem przy innym kompie i wrzucić coś nowego będę mógł dopiero jutro, ale te obrazki z linków można trochę powiększyć i wtedy jakoś się to dość spokojnie odczyta. wystarczy najechać na nie i w prawym rogu się lupa wyświetli. Próbowaliście? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...