Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wj00609

problem z odpaleniem kompa

Polecane posty

Witam

Mam taki problem jak odpalam zimnego kompa to nie może wystartować dopiero jak zrobię kilka restartów to dopiero słychać to pip i się włącza czy miał ktoś podobny problem ewentualnie jakieś rady

Dodam tylko, że zasilacz grafika ddr i procek wymiana nic nie dała

Płyta GA P35-DS3

Ram 4 GB

Procek e840 3 GHz

Grafika gts 250

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniałeś coś w konfiguracji sprzętowej ostatnio? Czy zmieniałeś jakieś podłączenia na płycie głównej? Aktualizowałeś BIOS płyty głównej lub GPU, ewentualnie innego urządzenia?

Może coś pomoże: Sprawdź czy BIOS "trzyma" ustawienia daty, czasu i konfigurację - jeśli nie, wymień baterię na PG na nową. Ewentualnie zresetuj ustawienia BIOS'u.

A czy karta graficzna "na słuch" pracuje normalnie? U mnie swego czasu nowa karta na poprzedniej płycie potrzebowała ponad 30 sekund, żeby w ogóle poszedł sygnał na monitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tę płytę (i jej wariacje) od czterech lat (właściwie to płyty) i ciągle mi nawala. Dwa razy była wymieniana, a dwa naprawiana (teraz znowu się psuje :/). Nie wiem czy to ja mam takie "szczęście", czy też są one tak bardzo awaryjne, mniejsza z tym. W każdym razie, miałem już kilka razy takie same objawy i była to albo usterka płyty, albo coś nie stykało (ewentualnie, czasem pomagał reset BIOSu).

Zatem, wyczyść kompa i podociskaj co się da, może to wystarczy.

Jeżeli nie nastąpi poprawa, to obawiam się, że mobo może być uszkodzone (zwłaszcza, że inne podzespoły sam wykluczyłeś). BTW, temperatury są w porządku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...