Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrq

Asus K73S - Słaba wydajność w grach !

Polecane posty

Witam wszystkich !

Otóż mam mały problem z nowo zakupionym laptopem Asus K73S . Przerzuciłem się świeżo z stacjonarnego na laptopa i trochę się zawiodłem.

Pomimo wmiare przyzwoitych parametrów ( Intel i5 2.4GHz @ TurboBoost , 4gb RAM, GF 540m, dysk 640gb ) nie mogę KOMPLETNIE prawie w nic

płynnie pograć chodź z tego co piszą powinno chodzić "lekko". Mówie tutaj o tytułach jak FIFA 12, Fable 3, StarCraft 2. Czytałem że moze byc to wina

ze gry odpalaja sie na zintegrowanej karcie Intel HD 3000 więc w ramach tych podpowiedzi zmienialem ustawienia w panelu nvidi kazdej gry z osobna zeby

byla wlaczana na wydajnej karcie 540M itd itp. NADAL NIC ! Zaktualnilem sterowniki nVidi, asus'a i ... Nadal nic. Dodam ze mam ofc Win 7 64 bit.

Tutaj podam przyblizone wartosci FPS jakie wyciagam w grach :

FIFA 12 : 1280x720, wszystko na Low, msaa off wyciąga MAX 50 fps !

Fable 3 : 1280x720( probowalem w kazdych z gier rozne rozdzialki ), wszystko prawie LOW/medium rowniez 20-40 fps ;

StarCraft : Nawet szkoda mowic wszystko nisko i ledwo co pyka w miare plynnie ...

Niechce nawet sie wkurzac i probowac w innych grach. Oczywiscie GG off, wszystkie skajpy i inne zamulatory na OFF .

Brak mi juz sil na to .. Wszystko z update'owane, kazde ustawienia na LOW i nic ;/ Nie spodziewam sie niczego specjalnego ale zeby chociaz ta

FIFA 12 chodziła wmiare i sobie pograc bo z danych powinno smigach [beeep]iscie.

Jesli chcecie jeszcze jakich informacji prosze smialo pytac. Dzieki za pomoc z gory. Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...