Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerf297

Zawieszanie się system

Polecane posty

Pokaż jak teraz, ten SMART wygląda.

A może przy zerowaniu coś nie tak zrobiłeś (ewentualnie niepoprawnie sformatowałeś dysk)? Postaw jeszcze raz system i może stwórz od nowa partycje.

Nic się kompletnie nie instaluje? Nie pojawiają się jakieś komunikaty albo bluescreeny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-463829-1325411658_thumb.jpg

To jest SMART przed zerowaniem. Przed chwilą sprawdzałem i w Current pending sectors jest 0 a reszta to samo. Dodam, że zerowałem tylko 1 partycje(systemową), na której były błędy UNC.

Udało mi się zainstalować sterowniki, winampa, i przeglądarkę. Zauważyłem, że na te zawiechy pomaga włożenie jakiejkolwiek płyty, na chwile się odwiesza ale potem znowu zawiecha i wtedy już pomaga tylko reset. "Offline scan UNC sectors" może powodować te zawiechy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pozbyłeś się niestabilnych sektorów, wcale nie znaczy, iż z dyskiem jest dobrze.

Sporo błędów zapisu (w połączeniu z wcześniejszymi błędami odczytu - IMO nie wygląda to za różowo) i dużo błędów niekorygowalnych (o CRC nie wspominając, bo na to może wystarczyć tylko zmiana kabla - zresztą może już to zrobiłeś). Wygląda mi to na usterkę talerza/mechaniki dysku.

BTW jaki masz zasilacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...