Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NoNamePL

Problem z komputerem.

Polecane posty

Witam! Mam problem z komputerem z podpisu (PC2). Komputer się po prostu grzeje. Gdy nie było karty graficznej wszystko było ok, ale ta karta strasznie się grzeje i uniemożliwia w obecnym ustawieniu zamknięcia obudowy. Całość wygląda tak:

img8035c.jpg

Co zrobić przy najmniejszych kosztach aby można było zamknąć obudowę? Myślałem aby wstawić jakiś wentylator na tył obudowy. Nie wiem dokładnie co się grzeje bo jeszcze nie sprawdzałem. Po prostu wyskoczył bluescreen co przy otwartej obudowie nie występuje. Boje się o mostek, który jest nad kartą, gdyż ciepło z karty ucieka do góry i podgrzewa mostek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie coś w tym stylu: http://www.morele.net/akasa-wentylator-ak-...-blower-314118/ - trochę głośne i średnio wydajne, ale może pomóc, mi swego czasu w chłodzeniu GF5200 pomagało całkiem sensownie. Patrząc na zdjęcie pod GPU się może nie zmieścić (jeśli już, to na styk), ale nad kartę spokojnie, tylko wyjmij obudowę ze śledzia i włóż do dołu wyciągiem nad kartę, możesz nawet spróbować 2 sztuki wstawić)... Pod sam zasilacz i przed HDD powinny wejść dwa wentyle 92 mm (ale sprawdź czy przypadkiem nie 80 mm - zmierz rozstaw otworów na śruby). Pod zasilacz jako OUT a przed HDD jako IN. Ale możesz poszukać ewentualnie jakiegoś alternatywnego chłodzenia dedykowanego dla Twojej karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...