Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mihalek

Pulpit Tymczasowy

Polecane posty

dziś rano gdy ponownie włączyłem komputer zamiast mojego starego pulpitu pojawił się jakiś pulpit tymczasowy, mam windows 7 64 bit (org) , zauważyłem że jak próbowałem grać np. w League of legends to miałem 2 FPSY gdy normalnie posiadam 60 (max). Bardzo proszę o poradę co zrobić z tym problemem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po restarcie są 4 opcję:

-uruchom tryb awaryjny

-uruchom tryb awaryjny z obsługą sieci

- ....

- uruchom system windows normalnie

gdy włączam tą czwartą opcję windows uruchamia się bezproblemowo, jednak po pojawieniu się napisu "zapraszamy" wyskakuję drugi napis coś w stylu "Przygotowywanie pulpitu" . Potem pojawia się Pulpit tymczasowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit tymczasowy ładuje się, gdy z jakiegoś powodu system nie może załadować właściwego pulpitu. Przyczyn może być wiele.

Podstawowe pytania są takie, czy nie zmieniałeś ścieżki do swoich ustawień użytkownika i czy nie bawiłeś się zabezpieczeniami katalogów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz włączone przywracanie systemu, to go przywróć (klik).

próbowałem, niestety to nie pomogło, nawet z wyłączonym antivirusem, na końcu wyskakuję jakiś błąd że nie może odczytać jednego pliku.

@Sevard

wczoraj próbowałem samodzielnie zainstalować aktualizację w windows update po czym stwierdziłem że za dużo czasu mi to zajmie i przerwałem, ale to chyba nie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, jeśli przerwałeś aktualizację w połowie, to coś się mogło stać. Sprawdź, czy masz dostęp do katalogu pulpitu (powinien być w katalogu Użytkownicy\nazwa_profilu, katalog ten znajdziesz na dysku systemowym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...