Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaczek93

Problemy z wydajnością internetu wieczorami

Polecane posty

Mam neostradę od trzech lat. Przez pierwsze dwa lata było wszystko w jak najlepszym porządku. Zero jakichkolwiek problemów.

Kiedyś powiedziałem "a ja tam mam neostradę i jeszcze nigdy nie miałem problemów". Teraz to się chyba zmieni. Mam neo 2mb i ostatnio od godziny 17 do 22-23 kompletnie nie idzie obejrzeć jakiegokolwiek filmiku choćby na YT.

Nawet w 240p jest to praktycznie niemożliwe! Filmiki gdzie jest wstawiona tylko okładka płyty i leci muzyka ciągle się buforują a po 3 sekundach znowu. Do godziny 17 wszystko śmiga aż miło, nawet w HD.

Czym to jest spowodowane?

Moi koledzy mają po 6mb (też neo) i mają podobnie. Czyżby internet nie wyrabiał w czasie największego natężenia osób korzystających z neostrady? Albo po prostu podpinają coraz więcej użytkowników do linii a samej linii wcale do tego nie przystosowują.

Podobnie ze ściąganiem. Rano leci pięknie 250kb/s tak jak powinno. Wieczorem? 20 w porywach 30 kb/s.

Teraz kiedy są wolne od szkoły dni internet leci na łeb już ok.13. Wczoraj pobierałem grę na steamie z prędkością 5,1kb/s

kilka razy był też 1bajt/s.

To jest jakaś masakra, za co tu się płaci?

Czy można jakoś rozwiązać ten problem?

Mam zamiar do nich zadzwonić i powiedzieć co myślę ale nie wiem czy to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...