Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Rozwiązany: Dwa monitory, dwie rozdzielczości.

Polecane posty

Witam,

ponieważ postanowiłem rozszerzyć centrum multimedialne, to kupiłem dziś kabel HDMI z myślą podłączenia komputera do telewizora.

I tu rodzi się problem. Monitor, którego używam ma rozdzielczość Full HD, telewizor, chociaż jest większy ma HD Ready.

Po podłączeniu i wybraniu opcji "Rozdziel ekrany" mam faktycznie dwa monitory, ale wyświetlające jeden obraz, to znaczy tam gdzie kończy się jeden monitor zaczyna się drugi.

Chodzi mi taką konfigurację, żeby każdy monitor wyświetlał to samo, tylko każdy w swojej rozdzielczości i swoim odświeżaniu.

Da się w ogóle tak zrobić?

Używam Windowsa 7, karta graficzna to GF 450 GTS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się. ustawiłem to w panelu sterowanie NVidia. ale dalej dwa zachowują się jak jeden. Żeby obejrzeć film na telewizorze muszę przesunąć ekran,

Co prawda jest jeszcze skrót klawiszowy win+p ale nie daje on żadnej sensownej opcji, a klonowanie ekranu, które teoretycznie powinno działać (tak jest ponoć w przypadku laptopów i podłączonych do nich ekranów lub rzutników) nie daje żadnego sensownego rezultatu.

Ponoć jest coś takiego jak Dual View, i ponoć regedit powinien to wykryć, ale chyba nie u mnie, albo coś źle wpisuję.

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na to, to chętnie posłucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...