Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balonek

Problem z grafiką, czerwone, zielone paski.

Polecane posty

Witam. Mam dość drażniący problem z grafiką. Grając w World of tanks, i kilka innych tytułów, po jakimś czasie na monitorze pojawiają się czerwone paski o takie Zdjęcie, po czym dźwięk się ścina, i cały komputer się zwiesza. Jedyne co da się zrobić to zrestartować komputer. Dziwi mnie fakt że ten problem występuje w nielicznych tytułach, np. w najnowszym BF3 nie było żadnych problemów, lub grając w LoL też nie doświadczyłem takiej sytuacji.

Mam kartę grafiki Nvidia geforce 8800GTS (3, albo 3.5 letnia).

Sterowniki zaktualizowałem wczoraj. Nic nie dawało również zmienianie detali. Wyczyściłem również kartę grafiki i dalej to samo.

Czy jest to wina karty grafiki? Da się coś pobrać albo zrobić żeby tak się nie działo? Czy już trzeba myśleć nad zmianą grafiki?

post-61726-1325161443_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym (m.in.) jak na forum pojawiło się sporo tematów, w których autorzy opisywali swoje problemy z kartami graficznymi (artefakty), jestem ostrożny w stwierdzaniu, że grafa padła. IMO najpierw należy ją sprawdzić na innym kompie. Ponadto w niektórych grach (przy niektórych sterach, konfiguracjach itp.) takie rzeczy się zdarzają. Czasami wystarczy jedynie wyłączyć jakąś głupotę (program, proces, zmienić jakieś ustawienie karty lub gry itd.).

P.S. Posiadam GeForce'a 8800 GTS od czterech lat i jak dotąd nie miałem z tą kartą żadnych problemów. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...