Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minotaurus

Win 7

Polecane posty

Witam. Niedawno kupiłem laptopa firmy Acer. W sklepie zainstalowano na niego Windowsa 7. W domu po uruchomieniu okazało się, że jest on po angielsku.

Wcześniej sprzedawca nic o tym nie wspominał. Poszedłem do sklepu aby wyjaśnić sytuację, a tam powiedziano mi, że system jest bodajże "tymczasowy" i mam go uaktualnic przy pomocy programu System preparation tool który pojawia sie na pulpicie zaraz po uruchomieniu i tam wybrać język polski oraz inne ustawienia.

Stwierdzili ze to bardzo proste: "wystarczy wcisnac OK".

W domu zrobiłem tak jak mi polecono, lecz wyskakuje błąd krytyczny ktory przerywa aplikację.

Pytanie czy muszę robić ta aktualizację czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... Sprawę da się dość prosto załatwić. Instalujesz Windows'a z byle jakiego nośnika, może być nawet [Nie może - Sevard] - najważniejsze jest tylko żeby wersja systemu się zgadzała (większość Windowsów dołączanych do laptopów to Home Premium). Podczas instalacji podajesz swój oryginalny klucz (ten z naklejki). Po instalacji jeszcze raz podajesz ten klucz przy aktywacji i wszystko działa tak jak powinno :) tyle że musisz sobie pościągać wcześniej wszystkie sterowniki itd. itp.

Sposób jest w pełni legalny i polecany przez pracowników sklepów takim klientom jak ja, którzy lubią mieć czysty system - bez niepotrzebnych dodatków od producenta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...