Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jashimara

Konta użytkowników - uniemożliwienie drugiemu użytkownikowi zmiany typu konta

Polecane posty

Witam. Potrzebuje waszej pomocy. Mam ojczyma, który ma dosyć złośliwy charakter i dziwnie obchodzi się z komputerem (sam twierdzi inaczej, ale np. odkąd kupiliśmy nowy komputer zainstalował na nim multum programów do czyszczenia komputera typu CCcleaner i używa ich co 5 minut gdy komputer jest włączony, bo mówi, że komputer się zapcha i będzie wolno chodzić, popsuje się itp., albo mówi, że "to dobrze jak mamy Windowsa 7 32 bit, mimo iż mamy 4GB RAMu bo jak komputer wykorzystuje mniej RAMu, to procesor dużo szybciej chodzi i cały komputer też szybciej chodzi"). Największym problemem jest to, że loguje się na swojego administratora i zmienia mi uprawnienia z administratora na standardowego użytkownika, a potem usuwa mi historie przeglądarki, gry, programy, dodaje jakieś swoje, których skrótów nie mogę usunąć z pulpitów itp.

Chciałbym się dowiedzieć co zrobić, żeby nie mógł zmienić mi uprawnień i typu konta użytkownika. Dodam jeszcze, że bardzo mi na tym zależy bo do komputera sam dokładałem pieniądze (kupiłem głośniki, klawiaturę, myszkę, słuchawki, z których mój ojczym korzysta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...