Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xardas1992

Dead to rights 2

Polecane posty

Witam. Zakupiłem dzisiaj nowego cdactiona i mam problem. Zainstalowałem dead to right 2 i po kliknięciu 2 razy na ikonkę z pulpitu wyskakuje błąd Dead to rights.exe błąd aplikacji. A pod spodem Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk ok, aby zakończyć aplikacje. Mój sprzęt: Sempron 2600+ Geforce 6600 1 GB Ram kingstona. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja ma jeszcze inny problem:

Gdy tylko uruchamiam DtR 2(ni chodzi o ekran konfiguracji sterowania, ale już o samą grę) ta minimalizuje się i w okienku "Active Movie Window" pokazuje się jakaś animacja głownych bohaterów, ale nie jest to filmik. Jak by nie było gdy tylko to zamknę i wchodze do znowu do gry, to po naciśnięciu Enter ta znowu się minimalizuje i pojawia się to Actvie Movie Window...ale gdy tylko owe zamkne pojawia się kolejne, później po 2 etc...raz zaklikałem tak, że pojawiło się ich 20 i tylko wyłączenie samej gry (DtR2.exe chyba) pomogło...no ale grac nie mogę. Ktoś ma jakis pomysł?

Aha, sprzęt jeszcze:

AMD Sempron 2200+

R9550 128 MB

1 GB RAM

Microsoft .net framework mam bodaj w wersji 2.0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie problemu xardasa. Jest jak zwykle banalnie proste. Nie odpalać gry ze skrótu tylo wejsć do folderu z grą i uruchomić plik DTR 2.exe. Tadam. Gra działa( a przynajmniej powinna).

Tomek, a instalowałeś K-lite codec pack z płyty? Czajnik też powinien spróbować zainstalować te kodeki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie problemu xardasa. Jest jak zwykle banalnie proste. Nie odpalać gry ze skrótu tylo wejsć do folderu z grą i uruchomić plik DTR 2.exe. Tadam. Gra działa( a przynajmniej powinna).

niestety to nie do konca skuteczne rozwiazanie (przynajmniej u mnie) bo gdy tak robie to nie dziala mi klawiatura (nie moge przeskoczyc filmikow, nie moge dostac sie do menu). any ideas?

edit:

dobra, pomaga zainstalowanie net frameworks. klopot z tym ze u mnie po instalacji gry nie chcial tego sam robic (recznie uruchomilem instalacje z folderu z gra) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a instalowałeś K-lite codec pack z płyty? Czajnik też powinien spróbować zainstalować te kodeki.

Po zainstalowaniu tych kodeków gra w końcu działa, dzięki za pomoc :) .

Dziwne ja zainstalowałem te kodeki ( na liście zaznaczyłem wszystkie z mozliwych )a mimo to dalej dzieje się to co tobie na początku. Pomożesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja zainstalowałem te kodeki ( na liście zaznaczyłem wszystkie z mozliwych )a mimo to dalej dzieje się to co tobie na początku. Pomożesz?

Zainstalowałeś ten .net framework - byc może jeszcze to trzeba zrobic. Uruchom ponownie kompa, spróbuj odpalic grę jeszcze raz ale np. z jej katalogu, a nie ze skrótu na pulpicie. Jeżeli to nie pomoże i nadal masz to smao to nie wiem co możesz zrobic...może jeszcze jest jakiś specjalista co się może wypowiedziec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupić CD-Action z tą grą bi nie wiem czy mi ta gra pojdzie na mojej karcie graficznej GeForce 2 MX 400 inne wymagania spełniam z nadwyżką tylko ta karta powiedzcie mi czy bede mogl grac ??

Na pewno ci pujdzie ja też ma gf 2 i chuczy ale niestety ścian nie widać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupić CD-Action z tą grą bi nie wiem czy mi ta gra pojdzie na mojej karcie graficznej GeForce 2 MX 400 inne wymagania spełniam z nadwyżką tylko ta karta powiedzcie mi czy bede mogl grac ??

Na pewno ci pujdzie ja też ma gf 2 i chuczy ale niestety ścian nie widać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupić CD-Action z tą grą bi nie wiem czy mi ta gra pojdzie na mojej karcie graficznej GeForce 2 MX 400 inne wymagania spełniam z nadwyżką tylko ta karta powiedzcie mi czy bede mogl grac ??

Na pewno ci pujdzie ja też ma gf 2 i chuczy ale niestety ścian nie widać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak miałem ten problem z początku tego posta to zainstalowałem frameworka i mam teraz taki problem CLR Error 80004005 Program will now terminate...a jak uruchomię z tego drugiego .exe to wtedy żadnej kontroli z klawiatury czy myszy nie mam tak jak było to przez innych tutaj opisywane...taka fajna gra a takie bugi :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupić CD-Action z tą grą bi nie wiem czy mi ta gra pojdzie na mojej karcie graficznej GeForce 2 MX 400 inne wymagania spełniam z nadwyżką tylko ta karta powiedzcie mi czy bede mogl grac ??

Na pewno ci pujdzie ja też ma gf 2 i chuczy ale niestety ścian nie widać .

YYY nie widać to znaczy co przeźroczyste są ?? czy jak bo niebardzo czaje :P

Dawno mnie tu nie było widze ze sporo sie pozmieniało <to taki mały OFFTOP>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak Xardas, ale u mnie gra uruchamiana przez DTR2.exe działa. Natomiast przez Dead To Rights 2.exe (Launcher) nie działa. Powiecie 'co on narzeka, jak może grać' ;) Tylko, że muszę się dostać do opcji sterowania, bo kiedy uruchamiam grę przez ten pierwszy plik to mogę grać tylko na padzie (niezbyt wygodna to gra, uwierzcie mi ;) i zdaje mi się, że można się w tej grze bić czy coś, a na padzie jest mały zakres ruchów :/). Ten błąd złego zainicjowania miałem na samym początku, potem zainstalowałem Microsoft.net i teraz wogóle nic się nie dzieje jak uruchamiam Launcher :/ Pomożcie, bo gra wydaje mi się fajna. Chętnie bym sobie w nią pograł, a nie uśmiecha mi się granie w nią na padzie, bo jest strasznie niewygodnie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...