Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProMen3

zepsuty wentylator od fortisa

Polecane posty

A może prościej/szybciej będzie kupić nowy wentylator? :D ale oczywiście spróbuj reklamować jak radzi yoyo2 ;) A klej, no cóż też można spróbować, ale obawiam się że łopatka wentylatora ma za wąską krawędź żeby się to utrzymało...

EDIT:

Aby wentylator równo pracował, łopatki muszą być dobrze wyważone, więc klejenie na potęgę odpada (w sensie taśma, stopiony plastik, etc.)...

P.S. Świąteczne zaćmienie... Zastanawiałem się o jaki model FORTIS'a chodzi... O Jezus Malusieńki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy i zepsuty zareklamuje.

Mam jeszcze problem chciałem podączyć 2 wentylator co FAN_2 wpiołem i nic się nie dzieje... Końcówka jest za krótka więc wziołem kabel i ją przedłużyłem ale lipa nie działa.

i jeszcze jedno nałożyłem dużoo pasty termoprzewodzącej z 1,5g tubki zostało gdzieś 0,5g. Czy to dobrze dla proca ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakiś bardzo nie śmieszny żart. Poczuwam że 140 zł zostało wydane w błoto. Po 4 minutach testu na otwartej obudowie 66*.. Co może do [CIACH] być ? Ściągnołem przecież folie z ostrzeżeniem wypolerowałem i nic żadnej foli nie było.

Odpuściłem 7min i 68*. Zaczoł wyć. Ale chyba pojadę dalej, ciśne. Teraz 40* spoczynek.

Doszło do 7 minuty nie przekroczyło 68* skończyło = error.

Ide w BF3 pogram zobacze jak sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować jeszcze raz ze standardową pastą, jak nie to kupić np. Zalmana STG-2. Pasty nakłada się na procek i chłodzenie mozliwie najcieńszą warstwą - tylko tyle, by przykryć metal i nic więcej.

W teorii można wyciągnąć procesor, ale raczej bezpieczniej go zostawić w płycie (żebyś nie wypaćkał złącza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...