Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exploder1531

Windows XP - Problemy z uruchamianiem

Polecane posty

Otóż, dzisaj postanowiłem zainstalować sterowniki do PC, jednak spowodowało to brak usunięcie połączenia internetowego. Męczyłem się z tym ok godzinę, ale znalazłem sposób. Użyłem opcji przywracania systemu, jednak spowodowało to, że nie mogłem włączyć Windowsa (Windows XP) (ale internet działa), więc teraz siedzę na płycie ratunkowej od CDA-Action z numeru 195. Początkowo podczas włączania Windows'a pokazywał się tylko pusty pulpit, ale próbowałem naprawić to i teraz sytuacja wygląda trochę inaczej. Gdy włączam PC, włącza się wszystko dobrze do pulpitu. Tam się niby wszystko pojawia, ale nic nie mogę włączyć. Albo ładuje się bez końca, albo się włącza ale nie pracuje (jak np Avast!, pisze że bariery wyłączone, a gdy próbuję włączyć nic się nie działa.). Proszę o szybką odpowiedź.

EDIT.: Czy na płycie ratunkoej działają normalnie gry? (Pytam, bo się nudzę.)

EDIT2.: Terat tak poważnie. Sprawdzę jeszce włączanie w trybie awaryjnym i napiszę czy coś to dało.

EDIT3.: W trybie awaryjnym wszystko działa dobrze. Normalne włączanie wywołuje jakieś błędy.

EDIT4.: Robiłem wszystko, teraz system działa prawie normalnie. Tylko antywirus coś kiepsko działa, (no, nie działa) system wolno się włącza oraz miejsce na dysku C jakoś dziwnie "skacze" w zakresie 350MB-2.9GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem z tym problemem, jednak nic wcześniej nie napisałem, ponieważ miałem mały problem z forum (nie mogłem nic napisać, ale też sobie poradziłem). Proszę jeszcze nie zamykać tematu, użyję tego tematu aby szukać pomocy w kilku innych problemach aby nie zaśmiecać forum. Dokładniej są to problemy z YouTube. Nie mogę oglądać w HD. Kiedyś wszystko było dobrze, ale od kilku miesięcy podczas zmiany na HD nic nie mogę kliknąć, nic nie działa tylko słychać dźwięk z filmiku. Tak samo jest gdy włączam obraz na cały ekran. Czasami się to zdarza bez zmiany w HD lub fullscreen, co jest denerwujące, ponieważ muszę zrestartować PC. Jeszcze rzadszym problemem jest Blue Screen. Najzwyczajniej na świecie pojawia się czasami tylko po włączeniu strony, chociaż teraz występuje to rzadziej niż kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...