Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Uprising44

Polecane posty

Poczytałem trochę na gry-online o grze i spojrzałem na screeny.

O ile sama tematyka jest dość ciekawa jak na grę, bo to końcu powstanie warszawskie. O tyle mam wrażenie że na pierwszych screenach jest przestarzały engine graficzny, no ale mogę się mylić.

Cieszę się, że ktoś przeniesie powstanie warszawskie, wcześniej znany z książek oraz filmów historycznych. Na ekrany komputerów.

Kto wie ? Może mały hit z tego będzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wątpię czy gra okaże się jakimś hitem, najwyżej średniakiem stanów wyższych z w miarę zjadliwym gameplayem oraz grafiką, która ujdzie w tłoku :D Zresztą ostatnio czytałem, że twórcy zmienili silnik gry, bo pierwsze reakcje po pokazie - cóż, powiedzmy szczerze, pozytywne nie były (m.in śmianie się z najbardziej realistycznego wnętrza tramwaju ;p). Zobaczymy jak to będzie, ale wielkich nadziei nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kolejne 'miało być pięknie, a jak zawsze wyszło' polskich produkcji - o tematyce polskiej czy też nie - chopin, cartel, afterfall, sniper (ten się dobrze sprzedał, ale tylko z braku konkurencji, bo jest po prostu słaby). długo by wymieniać tę plejadę arcydzieł. nic nie wskazuje na to żeby 44 nie miało podzielić tego losu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest mi orzec cokolwiek sensownego na temat tej produkcji, gdyż niewiele o niej wiadomo.

O ile arty itd. wyglądają porządnie, ładnie i "polsko", to zaprezentowana grafika już takiego wrażenia nie robi. Zwłaszcza modele postaci są "trochę" kanciaste.

Nie mam nic przeciwko takim projektom, ale oby nie wyszło jak z "chopinem" i "Afterfallem", a aby wyszło jak z "Wiedźminem", "Dead Island" oraz "Snper'em". :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej tematyki w grach jeszcze nie było, ale mimo to to nadal nie będzie mój ideał gry wojennej. Ot, jak piszą panowie wyżej: taki Commandos w realiach warszawskich, z tym, że duuuuużo gorszy. No, chyba że gra niespodziewanie dostanie powyżej 8 w CDA albo powyżej 80% na Golu czy innym metakrytyku, wtedy się trzeba zainteresować tytułem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nie skazywać Uprising44 na porażkę, ale z doświadczenia muszę to zrobić. Jedyne udane polskie gry to te od najbardziej cenionych twórców, takich jak CDP RED (Wiedźmin), City Interactive (Sniper: Ghost Warrior), People Can Fly (Painkiller), czy Techland (CoJ, Dead Island). Niestety DMD nie należy do ich grona. Na moje oko będzie to przeciętniak na ocenę 4+-6/10.

taki Commandos w realiach warszawskich, z tym, że duuuuużo gorszy.

Chyba masz na myśli Commandos: Strike Force. To i tak nie była zbyt dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię wykop, bo 1 sierpień się zbliża, a o grze "ani widu, ani słychu". Czyżby ten projekt po rezygnacji Cenegi, jako wydawcy poszedł do piachu? Czy może DMD Enterprise nadal szuka dystrybutora? A może gra była tak słaba, że developer dał sobie z tym spokój...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja jeden, stwierdzili, że nie ma co szastać informacjami i zrobić wszystkim niespodziankę na pierwszego sierpnia, bo zakładam, że wtedy miała być data premiery :D Opcja druga, bardziej prawdopodobna, mają tyle problemów z wydawcą albo samym procesem tworzenia gry, że projekt na chwilą obecną jest zamrożony albo w ogóle obrócił się w pył... i właściwie nie ma za czym płakać, bo jednak po udostępnionych materiałach Uprising44 wydawało się grą co najwyżej kiepską ;p IMO to nie byłby żaden hicior.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nie skazywać Uprising44 na porażkę, ale z doświadczenia muszę to zrobić. Jedyne udane polskie gry to te od najbardziej cenionych twórców, takich jak CDP RED (Wiedźmin), City Interactive (Sniper: Ghost Warrior)...

Zwłaszcza City Interactive było cenione przed pojawieniem się Snajpera: Ducha Wojownika biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k3f1r3k:

Następnym razem bardziej się postaraj, pisząc post, bo to kwalifikuje się pod stats. Na forum nie zamieszcza się filmików z YT w formie okienek (to raz), a dwa - nie pisze się też posta, żeby wstawić filmik/link, a do tego w zasadzie służy twój post. Więc albo dasz link i się wypowiesz na jego temat, ale lepiej nie pisz, bo może się źle dla ciebie skończyć pisanie "takich" postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/27806

Nope, ta gra nadal nie będzie hitem. Jak dla mnie to trzeba czegoś więcej niż fabuła kręcąca się wokół naszej historii, żeby stworzyć dobry tytuł... zwłaszcza kiedy gameplay kojarzy się z bardziej uboższą wersją Gears of War :/ Sorry, ale IMO widać, że ambitny projekt nie spotkał się z odpowiednią ilością wyłożonej kasy i nie ma sił aby uznać go za produkcję z najwyższej półki. Możliwe, że Uprising44 jakoś się sprzeda, głównie na terenie Polski tylko ze względu na tematykę (pozwoliłem powróżyć sobie z fusów niczym Patcher ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik Wastelanda 2? Zatrudnienie supermuzyków ze znanego Afrozespołu do dubbu i podkreślanie wszędzie, że mamy takich celebritisów? Odejście wydawcy, długaśny czas developingu, zespół no-name? Aktorzy, którzy nie potrafią ułożyć zdania złożonego o swej postaci? Wielokrotne zmiany konceptu? Nie wiem jak ta gra może nie być trochę ambitniejszą wersją Terrorist Takedown.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie (jak codziennie) na Game Trailers i... przecieram oczy ze zdumienia. Widzę tam trailer Uprising 44: The Silent Shadows. I to całkiem niezły:

[media=]http://www.gametrailers.com/videos/2h4qu8/uprising-44--the-silent-shadows-pre-order-trailer

.

Jestem mile zaskoczony faktem, że ludzie odpowiedzialni za ten światowy portal, zezwolili naszemu studiu deweloperskiemu na umieszczenie zwiastuna swojej nadchodzącej produkcji. Zostanie ona wydana na Gamers Gate i Green Man Gaming. Szkoda, że Gabe Newell nie zezwolił jej na zajęcie miejsca w obszernym katalogu Steama... Może kiedyś...

Co ciekawe, to pod koniec trailera widnieje pudełko gry, pomimo że narazie DMD Enterprise nie znalazł wydawcy na taką edycję. Jak widać projekt mają już gotowy. Byle tylko chętna tłocznia się znalazła.

[DOPISEK]

To forum jest jakieś dziwne. Wklejam zwykłego linka, a wychodzą jakieś krzaczki.

Wersja z You Tube:

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż animacje kiepskie, grafika taka sobie, ale trailer bardzo fajnie przygotowany. Muzyka buduje odpowiedni nastrój, który baardzo zachęca do kupienia gry. Szkoda że fragmenty w których jest pokazana rozgrywka "'strategiczna" psują efekt. Aczkolwiek pomysł z wykorzystaniem efektu lornetki bardzo fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest po prostu zwyczajny i w żadnym wypadku nie powala. Pod względem grafiki można narzekać (sztuczne modele postaci, rozmyte tekstury), ale jako że filmik jest zrobiony na silniku gry, w której akcję często będziemy oglądać z daleka - nie jest wcale aż tak źle. Tym niemniej - ani przez chwilę nie zachęcił mnie do kupna gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[uprawiając sport polegający na ślizganiu się po falach stojąc na desce] po internecie trafiłem na pierwszą (?) recenzję uprising44:

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8537 (czytać póki darmowe ]:->)

niezbyt pozytywna, niezbyt optymistyczna, ale umówmy się: czy ktoś z nas się tego nie spodziewał? póki co to widzimy się z tą grą za 2 miesiące w cdaction, tak bym zakładał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...