Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysiek93234

Nagrywanie filmiku z komentarzem do gry itp.

Polecane posty

Otóż chce zacząć robienie coś w stylu Let's Play i recenzji. I nie wiem jak zacząć , w jakie programy się zaopatrzyć i tak dalej. Wiem , że frapsem mam nagrywać fimiki tylko jak co mam ustawić w nim to nie wiem za bardzo , tzn. w ilu klatkach ma nagrywać (30 czy 60) tak aby była jak najlepsza jakość na youtube. Potem wiem, że trzeba filmik wyrenderować - tylko jakie mają być parametry to ja nie wiem ( chodzi żeby nie było pasów na yt i takie tam) . Potem kompresja np. w Format Factory tylko do jakiego rozszerzenia mam zrobić , a także jak potem uzyskać rozdzielczość filmiku np. 720p na youtube ? Potem dołączenie mojego komentarza do gry. Dodam iż komputer mam dobry :)

Proszę wskazówki i porady , z góry dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w temacie, ale mi do różnych obróbek rodzinnych materiałów (pokazy zdjęć, video typu chrzciny) przypasował MAGIX music maker 2005 silver - myślę, że na stronie producenta można znaleźć download odpowiedni :D

Poza tym, że pozwala na zabawę na 32 ścieżkach (A/V) to na dodatek można nieźle bawić się dźwiękiem, wstawiać napisy - nie tylko statyczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...