Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bigarek1

Total Overdose

Polecane posty

skopiuje moją odp. z innego forum

Prawdopodobnie nie będzie nigdy po polsku. Twórcy nie udostępnili narzędzi do edycji. A depakera nie ma póki co. nawet żadna "grupa Hakerska (no wiadomo że chodzi o piraty)" Nie zrobiła RIP-u tej gry wiec też nie ma dojść na plików językowych. NAWET nie ma patcha żadnego do tej gry żeby zobaczyć strukturę plików. Można powiedzieć że wszystkie drogi zamknięte. HexEditor- też wiele nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.....ludzie, a co tam jest do tłumaczenia?? Wszystko jest pokazane, gra prowadzi Cię przez kolejne zadania jak po sznurku, pokazując Ci jedynąmożliwą drogę do wyboru, a fabuły można się domyśleć z filmików nawet gdyby były po chińsku :D To czysta akcja ,a fabuła jest tak sztampowa, że posądziłbym o nią tylko i wyłącznie Hollywood. Zresztą, uczyć się angola, bo od tego nie uciekniecie. Angielski teraz jest potrzebny praktycznie wszędzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluję tę niewątpliwie wypasioną grę z supernowoczesnego dysku DVD9 dołączonego do numeru styczniowego cda z grudnia 2006. Zarówno płyta jak i gra kaszanią się równo. Po szóstym podejściu do instalacji gry, moja złość sięgnęła zenitu. CO TO JEST?

Error 1305. Error reading from file X:pelnetotal overdoseprogram fileseidostotal overdoseblocks.naz. Verify that the file exists and that you can access it.

Poza tym, ELD - JESTEM Z TOBĄ!

dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie brałeś maksymalnej instalancji.

Instalancji faktycznie nie brałem, ale jeśli sprawi ci to przyjemność, to powiem, że próbowałem instalować zarówno full werszyn jak i custom. Zresztą, jakie to ma znaczenie? To gra ma mi dyktować, jaką wersję mam zainstalować? Bzdurne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż mój sprzęt spokojnie spełnia minimalne wymagania gry (mam Athlona 1.4. , 512 mb ramu, Radeona 9600 z 256 mb), przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat o niespelnianiu wymagań. "Athlon XP or Pentium 3 was not detected" (czy jakoś tak).

Że się grzecznie spytam, ocb? Pojaiwł sie komus juz taki problem? O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo moglo by byc Fajne Total Overdose po polsku... co nie?

Ja tam osobiście wątpię, czy polskie tłumaczenie oddałoby specyficzny klimat slangu latynoamerykańskiego półświatka, mieszanki angielskiego, hiszpańskiego, doprawioną soczystą dawką „wyrażonek”. Te wszystkie dialogi o „big cojones”... Do zrozumienia celów misji wystarczy naprawdę podstawowa wręcz słownikowa znajomość angielskiego... a że ominie cię przy tym mnóstwo „smaczków”... no cóż, polska wersja nie oddałby ich chyba dobrze... Widać to w polskiej instrukcji, gdzie tekst „zlecieć z zaj... wysokiego krawężnika” brzmi jak dialog drechola spod bloku. Zero polotu.

Nie wiem jak w misji w której trzeba zniszczyć 4 zbiorniki z paliwem zniszczyc ten 4. Chodzi mi o ten gdzie jest zamknięta brama, jest on otoczony ze wszystkich stron ogrodzeniem.
Musisz tam zjechać z jednej z wież... po sznurku. I rozwalić parę naprawdę złych ludzi...

No i zjeżdżasz po tej linie i lądujesz bodajże na poddaszu którejś stodoły, stamtąd musisz się przebić przez Virgillos i dotrzeć do zbiornika. W stodole masz savepoint.

A wieże fajnie rozwala się za pomocą bazooki albo El Mariachi... Można też traktorkiem w nie wjechać, lub jakimś wozem (oby szybko wyskoczyć). Granatów nie polecam, lubią się za daleko odbijać.

A czy to nie ta sama misja, gdzie Ramiro własnoręcznie popycha jakiś wysoki na 10 pięter silos? No normalnie macho...

Nie wiem, czy coś nie pokręciłem, bo grałem dość dawno. Nie mam wersji z CDA tylko sklepową i wszystko działa mi cacy... Czy przypadek i moje szczęście, czy do CDA trafiła jakaś „nietentego” wersja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanko. Czy ta gra pójdzie na Geforce 2 MX? Bo chciałbym kupic CDA dla tej gry, jednak żebym nie miał później niemiłej niespodzianki :P .

Wymagania podane przez CDA :

1ghz,256mb ram, grafika 32mb

Wymagania podane przez CD Projekt na pudełku z grą :

Pentium 1,5ghz lub Athlon 1,4ghz, 256mb ram, karta graficzna zgodna z DirectX 9

Total Overdose z CDA ci pójdzie ... ze sklepu już nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż mój sprzęt spokojnie spełnia minimalne wymagania gry (mam Athlona 1.4. , 512 mb ramu, Radeona 9600 z 256 mb), przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat o niespelnianiu wymagań. "Athlon XP or Pentium 3 was not detected" (czy jakoś tak).

Że się grzecznie spytam, ocb? Pojaiwł sie komus juz taki problem? O co chodzi?

Niestety muszę Cie zmartwić, bo nie spełniasz wymagań odnośnie procesora. Wymagany jest conajmniej Pentium 3 albo Athlon XP, bo one mają instrukcję SSE niezbędną do uruchomienia :/

Sam miałem ten problem na starym procku Athlon 1,2 i ten sam komunikat wyskakiwał.

Pomaga tylko zmiana procka :]

podobnie jest z grami pokroju Obliviona, Combat Wings, Skoków Narciarskich 2006 i Juiced - także nie odpalą.

Hej, ja mam proc 1GHZ, Ramu 512, grafika 64 i pisze że nie spełnia wymagań gry i wogóle nie mogę grać... Minimalne wymagania przecież spełniam...

j.w.

nie spełniasz minimalnych wymagań :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zna ktoś tytuły tych piosenek albo wie jak je wyciągnąć??

wyciągnąć się nie da, bo zobacz jakie te pliki są: zaledwie 3 spakowane nie wiadomo czym i bądź tu człowieku mądry, a tytułów nie znam, trzeba poszukać na stronie, albo gdzieś w necie poszperać :]

EDIT: a co do tytułów piosenek to są to zespoły: Control Machete, Molotov, Freedom Band, Delinquent Habit

pełna lista na oficjalnej stronie gry - www.totaloverdose.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - mam ten sam problem - sprobuj minimalnej instalacji

mi po minimalnej instalacji gra sie wgrywa - jednak

erroral6.th.jpg

mam najnowsze sterowniki do wszystkich komponentow, spelniam wszelkie wymagania sprzetowe, mam oryginalny win xp home swiezo po reinstalacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę Cie zmartwić, bo nie spełniasz wymagań odnośnie procesora. Wymagany jest conajmniej Pentium 3 albo Athlon XP, bo one mają instrukcję SSE niezbędną do uruchomienia :/

Sam miałem ten problem na starym procku Athlon 1,2 i ten sam komunikat wyskakiwał.

Pomaga tylko zmiana procka :]

Sugerowałem sie wymaganiami podanymi w CDA (procesor 1.0. bodajże). Kicha;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...