Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crom3ll

Nietypowe zjawisko

Polecane posty

Od paru dni w moim domu dzieją się dziwne rzeczy. Gdy dostaję sms z orange (smsy z innych sieci wydają się nie mieć żadnego efektu)... głośniczek płyty głównej piszczy. Pojedynczy, dość cichy sygnał. Co lepsze, komputer nie musi być włączony. Ponadto, zjawisko ma o wiele większy zasięg niż typowe "hałasy" w głośnikach które zwykle usłyszeć można gdy ktoś dzwoni/telefon otrzymuje sms. Dość powiedzieć, że telefon był w innym pokoju, oddalony o dobre7-8 metrów od komputera. Wyłączonego komputera.

Tu pada moje pytanie: czy ktoś wie, co to u licha może być? Jeszcze parę dni temu nic takiego się nie działo. Czy może to mieć jakiś negatywny wpływ na komputer?

Jeśli nie wiecie, spoko, przynajmniej podzieliłem się z kimś nietypową historią :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa telefony - LG GT540 oraz Nokie X3. Problem pojawia się gdy dostaje sms na Nokię (tylko orange, i tylko gdy sms-a otrzymuję. Gdy sam sms wysyłam, nic się nie dzieje. Rozmowa telefoniczna też nic nie powoduje).

Wygląda to tak, że dostaję sms, sekunde po sygnale wiadomości słychać piśnięcie głośniczka :D Bajka, po prostu bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...